Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg több a műbalhé azokon...

Tényleg több a műbalhé azokon a munkahelyeken, ahol több nő dolgozik együtt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk a röhögés több.
2015. jún. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha balhé nem is, de pletykálás az biztos. Olyan helyen dolgozok nőként, ahol külön vannak a női és a férfi munkások, és amikor a nők közt dolgozok, reggeltől-estig azt hallgatom, hogy kipletykálják egymást (vagyis épp azt aki nincs éppen ott). Amikor a férfiak közt dolgozok (ez mondjuk ritka, mert nő vagyok én is, nem gyakran raknak át oda, csak időnként, ha nincs hely), akkor teljes nyugi van, egész nap csak viccelődnek, röhögcsélnek meg filmekről, hírekről, sportról stb. beszélgetnek. Az egymás magánéletét nem tárgyalják ki, és sosem hallottam, hogy fúnák egymást a másik háta mögött, legfeljebb csak akkor panaszkodnak a másikra, ha annak a munkájával van tényleges baj. Szívesebben dolgoznék mindig a férfiak közt, ott sokkal jobb a hangulat, nem kell a sok rosszízű pletykát hallgatni egész nap!
2015. jún. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk sajna igen. Egyrészt megy a pletyka, amiből valami keverc kialakul, majd megy a műbalhé a tök értelmetlen dolgokról.

Nem tudom miért oly fontos, hogy x,y miért, hogyan él, stb.? Mindenki úgy él, ahogy akar, tud...

2015. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!