Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkalehetőségei...

DeeJay Arnee kérdése:

Milyen munkalehetőségei vannak egy tininek?

Figyelt kérdés
Először is egy 17 éves erdélyi srác vagyok, aki anyagi/családi gondok miatt munkát keres. Így kiégett állapotban a kocsimosódai,étteremben dolgozói, árurakodói és az elárusítói munkahely jutott csak eszembe, de gondolom van más is. Kész vagyok az egész nyarat ledolgozni. Tanács kell, ötletek esetleg tapasztalatok ilyen téren. A fizetésekkel sem vagyok igazán tisztában,ha esetleg egy kb. Fizetést (ha lehet €-ban) mondanátok nem bánnam. Előre is kösz mindenkinek!

2015. jún. 15. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdélyben nem tudom mi a helyzet ez ügyben... Diákmunka, de ha tudsz, akkor szerezz inkább egy rendes állást. Ha szükséges, egyszerre többel is zsonglőrködhetsz, csak vigyázz azért magadra. A nehéz fizikai dolgok mellett az irodai is elég bevált, és az egy fokkal humánusabb. ("kocsimosódai,étteremben dolgozói, árurakodói" - ezeket nem ajánlanám...) Fizetés az munkaadótól függ, tőlük kérdezd. Azt mondanám, hogy ne menj nettó 500 Ft/óra alá (500 Hungarian forints=1.59605946 €), mert nem éri meg, de ez pesti viszonylat!
2015. jún. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hmm. Értem én,hogy nem éri meg, de irodai munka alatt mire gondolsz? Itt eddig ami biztos 'ajánlat' az 1200 RON egy automosódánal, ami kb. 300€ úgy,hogy egy nap munka, egy nap szabad, de 12 órát kellene dolgozni. Ha van ötleted, hogy hol érdeklődhetek 'humánusabb 'állás után, akkor mond el pls. Nem konkrét cégre gondolok vagy valami, hanem egy általános. Nem tudom,hogy magyarázzam'xd. Tehát ha kocsit mosni akarok, ugye kocsi mosódába megyek érdeklődni. Ha irodai munkát, vagy bármi mást akkor : ?. Kösz előre is!
2015. jún. 15. 19:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem saját tapasztalat, csak barátomnak mesélték, aki szintén ilyesmire akart jelentkezni, hogy kimerítő és kegyetlen munka tud lenni a kocsimosás (pláne minden másnap, 12 órában)... Persze ezt csak te tudhatod, hogy mennyit bírsz és mennyit vállalsz el a pénz érdekében. Havi 83 ezer forintért nem olyan rossz, de ezért keményen meg kell szenvedni ám. Irodai alatt sok mindent lehet érteni, általában ülőmunka és számítógépekhez van köze (ezért infó tudás nem árt), a környezet mindenképp kellemesebb, hőgutát is nehezebben kaphatsz (ebben az időben). Interneten megéri keresgélni, rengeteg munkalehetőséget kínálnak ott fiataloknak!
2015. jún. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kerestem én eleget, de egy fia ilyet sem találtam.. ezért gondoltam arra, hogy ezek olyan munkák amiket bármikor megkapok nagyjából. Infó tudás. Hát programozás, ilyensmi 0, de alap dolgok amiből érettségizni is kell simán überelem. Magyarán az átlag felhasználónál kb. 3x többet tudok, csak nem feltétlenül olyan téren,amit ők keresnek. Hmm, lesz majd valami. Kösz a választ, szép napot!
2015. jún. 15. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!