Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 13 évesen lehet diákmunkát...

Ruzuzu kérdése:

13 évesen lehet diákmunkát vállalni?

Figyelt kérdés
Nyár végén leszek 14.
2015. jún. 17. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Hivatalosan úgy tudom nem lehet.

De olyat csinálhatsz, hogy szomszédnál lenyírod a füvet, lemosod az autót, bevásárolsz az öreg néninek, vigyázol a kisgyerekekre és cserébe kapsz valamennyi zsebpénzt.

2015. jún. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
azt hiszem,15 éves kortól lehet hivatalosan,azonban mindenhová ennél is idősebbeket keresnek.
2015. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Majd 2-3 év múlva gondolkodj ebben. 15 éves kortól csak szünidei, 16 éves kortól pedig már rendes diákmunkát is vállalhatsz, de igaza van az előttem szólóknak. Sok helyre ennél is idősebbeket keresnek, egyszerűbb valami más "munkát" találni a közeledben (amiket pl. #1-es felsorolt.)
2015. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem, 16 éves kortól.
2015. jún. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hivatalosan nem, de ha idegeneknél jelentkezel hogy lenyírod a füvet x forintért, akkor igen. Én 14 vagyok és úgy szerzek remgeteg pénzt hogy az öreg szomszédom kutyáját sétáltatom. Napi 3 séta 1000 forintért cserébe. És ez még jobban megéri mintha bejárónőt fogadna. Hivatalosan 15 éves kortól lehet diákmunkát vállalni szülői engedéllyel
2016. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!