Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretitek a munkátokat?

Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

Azt a munkát végzitek amit szerettek, azt ami mindig akartatok lenni.

Pl. azt a szakmát vagy hivatást.

Van olyan aki nem szereti a munkáját, csak a pénz miatt vagy csak

kényszerből csinálja,mert nincs más munkalehetőség ahol lakik,

tehát nem tud a szakmájában dolgozni,elhelyezkedni.


2015. jún. 26. 10:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Tescoba árufeltöltő:(
2015. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első részvétem, voltam ott diákként és mindig is utáltam. Egyetemista vagyok és szeretem a munkámat. :D Végül is ez is egy munka, de sajna nem sokára véget ér és "valós" munkám lesz. A végzettségem miatt több lehetőségem is lesz szakirányt tekintve és lenne olyan, amit szeretnék. :D Majd meglátjuk. Jónak ígérkezik. :D
2015. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mumusan ***** válasza:
Én irodista voltam. Könyvelőnek tanultam, és szeretem a pörgős melót. Most itthon vagyok GYES-én, mellette kézműveskedem. Ezt is szeretem, csak tovább kellene lépnem benne. Pl vállalkozóvá.
2015. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En jogasz vagyok, viszont most kulfoldon elek es amig folyamatban van a jogi diplomam elismertetese, addig sales-es melot csinalok, m beszelek tobb nyelven. Szeretem nagyon, m kiszamithato es ha jo az ember, akkor csomo penzt lehet keresni eleg konnyen. Viszont egy jogasznak egy ido utan nem kihivas...Persze, jo penz, nagyon jo munkakornyezet, jofej kollegak, imadom magat a munkat is, de nem ezert tanultam 10 evig kokemenyen. Egy ido utan szeretnek visszaterni jogi teruletre.
2015. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En szeretem a munkamat. :)


Nem a szakmamban dolgozom; elmeleti fizikat vegeztem, de most programozokent dolgozom (navigacios rendszereket keszitunk). Tervezem, hogy a jovoben majd megint fizikaval foglalkozom, de a programozast is szeretem.

2015. jún. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Építészmérnök vagyok és az is akartam lenni. A munkámat szeretem, mivel mindig is ezt akartam csinálni. Tervezek és kivitelezek... viszont...


Nem szeretem a helyet, ahol dolgozok, mert nagyon nevetséges a fizetés és a munkatársak sem a legjobbak. Négyen vagyunk a cégnél és hihetetlen, de a két nővel, akikkel sokat vagyok együtt az irodában egyszerűen gyökerek.


Mintha bipolárisak lennének, vagy nem tudom. Elegem van belőlük. Nem tudom, hogy meddig húzom még itt. Lehet, hogy lelépek máshova. 120 nettót - amennyit most kapok - úgyis megadnak máshol is. ;_; Később meg külföldre szeretnék költözni, mert hányingerem van a sok ügyeskedés miatt.

2015. jún. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én ápoló vagyok. Mindig is ez szerettem volna lenni. Na jó, először állatorvos. Eleinte még élveztem, de mostmár kezd elegem lenni. A fizetés még hagyján, de az kikészít, hogy a társadalom lenéz minket. Eleve ostobának gondolnak, mert nincs diplomám, "csak" szakmám. Erre jön még a külön bejáratú cselédnek nézés a betegek, hozzátartozók részéről. Egyszer el merek menni pisilni vagy bekapok pár falatot délután - mivel egész nap nem volt idő és már szédülök -, egyből az van, hogy csak lustálkodok és nem foglalkozok a betegekkel.
2015. jún. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kényszerpályára könnyen kerülhet az ember.

Most én is azon vagyok. Raktárban dolgozom, elkopik a lábam, annyit békázom egész nap. Humán végzettséggel nagyon nehéz elhelyezkedni, bár voltak munkahelyek, amiket nagyon szerettem, és a fizetés is tűrhető lett volna. De ezek kivételek voltak, többnyire ugyan azokért a bérekért találtam munkát.

2015. jún. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szociális munkás vagyok. Szeretem a munkámat. Egy dolog nem tetszik: két idióta munkatárs: egy alkohista aki idegbeteg ha nem ihat, és állandóan ordibál, illetve egy soha semmi nem jó amitt más csinál begyöpösödött banya :)


Ebből diplomáztam, már gimiben is ez érdekelt. Csinálnék mást is, de nekem fontos, hogy emberekkel dolgozzam: pl. tanár, ápoló stb..

2015. jún. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!