Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Villamosvezetők! Szeretitek a...

Villamosvezetők! Szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés
Milyen előnyeit és hátrányait érzitek a munkátoknak?

2014. ápr. 30. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
hátrány: Nagyon nehéz kikerülni az akadályokat :D
2014. ápr. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én imádom! Nekem a munkám a hobbim. Mondhatni, nem is dolgozni járok be, hanem szórakozni.

Ez a legjobb szakma. Vezető beosztás. Nem panaszkodhatom, sínen van az életem. :)

Hátrányok? Szó ami szó, vannak fárasztó szolgálatok. De melyik az a munkahely, ahol nincsenek rossz napok?


Előnyök:

Csak az van.

-Unalom? Felejtsd el. Csak a megállótábla ugyanaz...de az sem mindig.

-Közösségi életet élhetsz:Naponta alsó hangon minimum 2 ember elküld a kur...oda..Berúghatsz a puszta alkohol gőztől, csak vigyázz, el ne hányd magad a csöves szagától.

De! A gyerekek tisztelegnek neked a megállóban. Ők örülnek, ha jössz, nem zavarja őket, mikor vagy a megállóban, csak egyszerűen "Hurrá, villamos!". A szolgálat alatt legeltetheted a szemed a hapsikon..vagy a nőkön. Ezt mindenkinek saját ízlésére bízom.

- A magad ura vagy. Ha a szabályokat betartod, a kutya se szarik rád.

- A villamoson te vagy a király: Ezt értsd úgy, ahogy mondom. Ha kiszállsz a fülkéből, legyen az bármilyen ok. Az emberek figyelnek rád. Emelt fővel úgy sétálhatsz végig a villamoson.. hogy igen.. én vagyok az. Légy büszke magadra és lássák is rajtad! Igenis neked van a legjobb ülőhelyed Te vagy a Villamosvezető!

-Sztár lehetsz..vagy egy mai undorító szóval élve.. celeb.. Mit értek ezalatt? Nos..ha eddig nem szeretted, hogy fotóznak, akkor jobb lesz, ha felkészülsz rá. Engem többször kaptak lencsevégre munka közben, mint egész életemben. De én még lassítok is, ha fotó úgy kívánja. :)


Persze akadhat pár dolog, ami sok embernek nem teszik. Mondjuk úgy, az átlagostól eltérő munkarend. Számítanod kell rá, hogy bizony Karácsonykor is dolgozni kell..stb..


Ennyit tudok röviden leírni. Sokat számít az is, hogy melyik típust vezeted és az is, hogy hol.

2014. máj. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes langyos nyárestéken vagy tavaszi napokon UV-t vezetni külső vonalakon, nyugis utakon...az szerintem istencsászár lehetett. :)
2014. máj. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is lennék villamos vezető, de azt se tudom hogy kezdjek neki.
2014. máj. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Én nő létemre imádom a munkám! (villamosvezetés)Legyen bármi gondom, beülök a fülkémbe, és minden baj elszáll. Még a fejfájás is abbamarad.

Hátrányai: sajnos testközelből látjuk, hogy milyen "buták" az emberek. Képesek akár 2 perc miatt, az életüket kockáztatni. Nem hinnétek, de nagyon sok ilyen van.

2014. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!