Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmondhatatlanul gyűlölöm a...

Elmondhatatlanul gyűlölöm a munkám (? )

Figyelt kérdés

Gyötrelmes a kollektíva, újnak lenni öngyilkosság. Elvárják, hogy mindent tudjak, és amikor első nap nem tudtam, hol tartják a cukrot, kitört a botrány. Meg hogy nem tudom, hogyan kell lezárni a kasszát a nap végén, hogyan kell leltárt csinálni. 7 éve dolgoznak ott a többiek, és elvárják a saját szintjüket az újaktól is.

Mivel én vagyok a legfiatalabb, mindenki a főnököm.

Folyton megkapom, hogy nem csinálok semmit, holott 9 órán át meg sem állok. Nem szabad egy percre se megállni, fújni egyet.

Ha pl eszek, közben söpörnöm kell, meg ilyenek. Ha a főnöknő nincs bent, nem kapom meg a törvénybe foglalt 30 perc szünetet. Ha szóváteszem, kamuznak rólam a főnökségnek. Megmondták, ha valami nem úgy lesz, ahogy akarják, kirúgatnak.

Ma komplett egyedül akartak hagyni dolgozni, mert a főnöknő nyaral, és ugye nem tudná meg (mindig két személynek kell lennie)

Mikor megmondtam, egyedül nem vállalom, megkaptam, hogy itt vagyok 4 napja, és nem értek semmihez.

Próbaidős vagyok fél évig, szóval ok nélkül kirúghatnak.

Munkát találni meg ugye nehéz.

Szabadnap nélkül dolgozom napi 9 órát, mert van egy másodállásom is, amit megintcsak nem hagyhatok ott, mert a főállásom keveset fizet.

Szívbeteg vagyok, és tegnap éjjel munka után egyszerűen rosszul lettem.

Pechemre, pont egyedül voltam otthon, mert a barátom a barátaival van két napot, ott is alszik.


Hogy éljem túl mindezt?


2015. júl. 7. 10:38
 1/4 anonim válasza:

Wow.

Vedd fel diktafonnal,hogy hogyan beszélnek veled.Ez nekem egyszer bevált.Aztán jól be is .zopták miatta.

Amúgy mert te vagy a legfiatalabb nem mindenki a főnököd.Este meg bementem volna a kórházba,hogy idegi alapon kikészültem,kimerültem,aztán meg a főnököm elé tenném a papirokat meg a diktafont.

2015. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A diktafon jó ötlet. Ne hagyd magad!

Ennek ellenére még mindig puffanhatsz, mert néha egyszerűbb az egyedül maradt embert eltávolítani, mint belemászni főnökként a közösség piszkos ügyeibe. De próbát megér, és mindenképpen jobban jársz vele, mintha tovább szívsz, és ezzel kikezded az egészségedet.

2015. júl. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez ahogy leírod elég kemény. Szerintem ne maradj egy ilyen stresszes helyen, főleg úgy hogy szívbeteg vagy. Életed 1 van, munkahelyet lehet talàlni.
2015. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
En nem hagynalak dolgozni...Persze a pasid hagy egy beteg lanyt dolgozni pfff -_-
2015. júl. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!