Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm a munkámat! Mit tegyek?

Gyűlölöm a munkámat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap, a nap majdcsak 24 órájában gyomoridegem van és állandóan a munkahelyemre gondolok. Sík ideg vagyok egyfolytában. Remeg a kezem, mindig levert vagyok. Éjszaka nem alszom, mert akkor is az a szemét munkahelyem jár a fejemben.

Ma szabin vagyok, de már a hétfő jár a fejemben, hogy mindjárt itt van. Kész pokol az életem emiatt. Nem tudok nevetni, semmi életkedvet nem tudok sugározni a külvilágnak.

A társadalom külső rétegén élő emberek, hogyan csinálják, hogy nem idegeskednek semmi, a munkahelyen meg pláne nem?!

Amúgy lehet csak panaszkodni szerettem volna, meg hátha jár valaki hasonló cipőben.

Váltani nem tudok, itt keleten örül az ember, ha reggel van hová menni dolgozni, na de ha tök depresszív állapotba kerültem miatta, akkor baromira megéri.....


2014. szept. 19. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi a munkád?
2014. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
könyvelek egy cégnél
2014. szept. 19. 09:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Itt nyugaton is van ilyen :)

Sajnos nekem sem a legjobb a munkám, de volt már rosszabb is, szal. nem panaszkodom. A gyomorideg nekem is megvan...

2014. szept. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%

Pedig az egy nagyon jól fizető, biztos állást jelentő, nyugdíjas munka.

A te végzettségeddel ennél csak sokkal-sokkal rosszabbakat fogsz találni.

Ha váltasz, akkor nagyot kell váltanod, sok tanulással!

2014. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mi a baj?

Szemét a főnök?

Unalmas a munka?

Idióták a kollégák?

Nem kapsz pozitív visszajelzést?

Nagyon kevés a pénz?

Nagyon stresszes a munka?

2014. szept. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Bruttó 140.000,- Ft a fizetés, egyéb juttatás nincs. Munka sok, ezt a főnökség semmibe sem nézi. Rosszul fogalmaztam, mert a munkahelyemet utálom, nem a munkát. Ha a vezetőség váltás volt kb. 2 éve és azóta pokol minden. Az új kolleginák pedig csak lógatják a lábukat, a régieket meg szívatják. Nem egy régi dolgozó hagyta már ott a céget és baromira elgondolkoztam ezen.


Ja és a poén, hogy az új kolleginák, akik az új vezetőség ideje alatt lettek felvéve nekik a bérük bruttó 190.000,- Ft. Hogy mi ez a kivételezés? Munkájuk meg egy nagy semmi.


Véleményem szerint a régi dolgozókat ki akarják csinálni, nem csak szimplán elküldeni őket, hisz akkor végkielégítést kellene fizetni. Komolyan mondom undorítóak.

2014. szept. 19. 10:49
 7/13 A kérdező kommentje:
bocsi a fogalmazási hibákért, de nagyon feldúlt vagyok.
2014. szept. 19. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress másik helyet, addig bírd ki.
2014. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el keresgélni, és amint adódik egy jobb, hagyd ott.


Én nem utálom a munkám, csak 1-2 dolgot utálok benne, sok az adminisztráció, meg papírmunka, holott a hivatásom konkrétan gyerekkel foglalkozni, őket fejleszteni (fejlesztő pedagógus vagyok). És annyi papírmunka meg adminisztráció van, hogy emiatt utálom az egészet... Nekem az a kikapcsolódás, ha sorozatot nézek, olvasok, ilyenkor rövid időre nem a munkára gondolok. Viszont azt vettem észre, hogy ha a barátaimmal vagyok, akkor is közben eszembe jut a munka. Szóval konkrétan egy másik világba kell csöppennem (könyvek, sorozatok...), hogy ki tudjak kapcsolni.

2014. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%
Te utálod a munkád? Én 28 fokos melegbe ások,lapátolok , betont keverek! A te munkát ehhez képest fejedelmi!
2021. jún. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!