Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illeszkedjek be a...

Hogyan illeszkedjek be a munkahelyre?

Figyelt kérdés

Holnap lesz az első napom. Diákmunkán vagyok jelenleg, és olyan helyre vagyok beosztva ahol javában felnőtt nők vannak (2-3 srác van talán). Én pedig 17 éves srácként elég furán fogom magam szerintem érezni.


Két hónapig leszek ott, tehát valahogy el kéne lazulnom :D Ötleteket tudtok adni?



2015. júl. 7. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Milyen munkahelyről van szó? Gyári munka?
2015. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Irodai meló. Adatbázis kezelés, nyilvántartás, nyomtató-scanner kezelés, stb.
2015. júl. 7. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan mr 22 éves vagyokde elsőként 18 évesen dolgoztam irodai munkán, ott csak 4 idősebb nővel voltam az irodában nem is nagyon beszélgettünk hiszen nem nagyon volt közös témánk. Utána dolgoztam olyan helyen ahol velem egykorú egyetemisták voltak velük elvoltam, idén szintén irodában dolgozom itt is az átlag kor 45-50 év, teljesen más világ mint én. Az előző mumkahelyen ha nem volt munka neteztem itt is gyakran nincs mit csinálni, mert amit adnak munka arról azt hiszik kitart egész napra de kb. 2 óra alatt megvagyok. Múltkor hallottam mikor elmentem enni és mentem vissza hogy kibeszéltek mert nyomkodtam a telefonomat. Előző munkahelyemen munka közben zenét hallgattam hogy gyorsabban teljen az idő itt ezt elképzelhetetlennek tartom ugyanis az idősödő korosztály inkább beszél a semmiről, ha nincs jobb témájuk akkor hangosan gondolkodnak vagy pedig egy dolgot elmondanak 10 féleképpen.

Ide pl aosem fogok tudni beilleszkedni. De neked szerencséd lesz mert írtad hogy vannak fiatalok is, velük talán elleszek :) Esetleg az idősebbekkel is megpróbálhatsz beszélgetni lehet hogy jó fejek, egyszer egy idős nénivel voltam csak egy irodában vele nagyon jól elvoltunk, talán csak a pénzügyön vannak ilyen flúgosok akiket én kifogtam.

2015. júl. 8. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!