Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen, nők verbális...

Munkahelyen, nők verbális támadásai ellen mit lehet bevetni egy férfinak?

Figyelt kérdés
Ha beszólogatnak, gúnyolódnak próbálnának olyan munkát is elvégeztetni velem ami nem az én dolgom ,persze nem engedelmeskedem de akkor kezdik a beszólásokat stb..Mert ha a másik fél férfi lenne akkor erélyesen kiosztanám ,felhergelném ,ha bepöccenne akár "kihívnám a hóra" is persze munkán kívül ha kell,mert hatékonyan tudok bunyózni. De nőket megütni nem illik nem lehet ,nem férfias ugyebár. Egyelőre vagy teljesen figyelmen kívül hagyom őket vagy egy két szúrós mondatot ejtek meg érzelemmentesen. De csak nem hagyják abba.Főnöknek szólás felejtős.
2015. júl. 11. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Beijednek azok, csak úgy kell mondani.

Lehet, a lényeddel, vagy a kisugárzásoddal van probléma, hogy nem vesznek komolyan.

2015. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem sugárzok nem vagyok atomreaktor...konkrétan mi a jó mondat vagy beszólás ami hatásos, de mégsem a k* anyját szidom és nem üvöltözök?
2015. júl. 11. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs varázsmondat ami minden nőnél működik. Erre már magadtól is rájöhettél volna.
2015. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy ez biztos a te munkaköröd? Beszélj úgy velük mint a hülyékkel.

Miket szólogatnak be, hogyan gúnyolódnak?

2015. júl. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szellemes riposztokat nem érdemes bemagolni, ha nem jönnek maguktól. De én is ismertem olyan kolléganőt, aki abban az hitben élt, hogy ő szellentette a passzátot. És velük nem érdemes különbül kommunikálni, mint egy ugyanilyen férfival. A lényeg, hogy legyen benne a "szottyadt", "vén/kis hülye" "dagadt/gebe" kifejezések, ha személyeskedésre kerül a sor. Ezek mindig beütnek.
2015. júl. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

meló után öntsrá egy pohár vizet. olcsó bosszú,de neki rendkívül kellemetlen.

és sok pohár van a világon nagyon sok...

2015. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!