Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki már volt...

Van itt olyan aki már volt árufeltöltő és pénztáros is, melyik a nehezebb? (leginkább Tesco)

Figyelt kérdés

Voltam sok helyen árufeltöltő, de pénztáros szeretnék lenni, a kedvezőbb bérezés miatt.(diákmunka)


Mik a tapasztalataitok, melyik nehezebb, és miben?


2015. júl. 14. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Pénztáros nehezebb szerintem. Kell hozzá kis ügyesség, jónak kell lenned hogy gyorsan lehúzd az árukat, kiadd a visszajárót, és kell hozzá ideg is. A vásárlókról meg nem is beszélve.

Tesóm barátnője pénztáros Tescoban, és kibacott bun.kók tudnak lenni a vásárlók. Lenézik őket, flegmáznak, felsőbbrendűnek érzik magukat, kutyaként bánnak velük néha. Mesélte, hogy egyszer nem olvasta a vonalkódot a gép, és vagy 5x kellett áthúzni hogy érzékelje, a vevő meg ráordított hogy hogy lehet ilyen ügyetlen kis csajt felvenni pénztárosnak. Meg a vásárló elejtette a tejfölt a pénztárnál, kiborult. Pénztáros szólt a hangosbemondón hogy takarítás kéne, erre a csávó aki leejtette leoltotta, hogy te vagy itt a felelős a kasszáért, takarítsd fel, csináljál is valamit, ne csak itt lopd a napot..

Másik meg tapasztalat. Amikor voltam vásárolni, kettővel előttem volt egy csaj. Mondta a pénztáros az árat, erre a csaj mondja hogy nem jó, mert ő olcsóbbra számított. Kérdezik hogy miért, azt mondta azért mert pár cucca akciós volt.. Aztán felvilágosították, hogy az az akció 3 napja véget ért, de ő még vagy 10 percig vitatkozott a pénztárossal, hogy milyen kis k..va, hogy mer vele így beszélni, márpedig ez igen is akciós blablabla.. Végül a security vitte ki a nőt..

2015. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tescosnként mondom hogy nagyon oda kell figyelni a kaszzaba agyilag nagyon lefáraszt, ráadásul gyökerek a vevők!
2015. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kassza. Embereket kezelni fárasztóbb, mint árut rakodni.
2015. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tudom, nem válasz a kérdésre, de anno diákmunkás Burger Kingben a kassza volt a legjobb meló, úgy végeztem, mint egy gép, semmin nem kellett gondolkozni és nem is volt fárasztó.


Érdekes, hogy az árulehúzás stb. ténye miatt ennyivel nagyobb sz*pás a Tesco, anno azon is gondolkoztam.

2015. júl. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
válaszolók közül volt valaki árufeltöltő és kasszás is?
2015. júl. 14. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt csinálom,ha a hangosba bemondják a nevem,mennem kell kasszázni
2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-6 kommentet én irtam,8éve dolgozom itt a cégnél
2015. júl. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát én egyik sem voltam, de szerintem józan paraszti ésszel kikövetkeztethető, hogy pénztárosnak lenni nagyobb szívás. Egyrészt az emberek egy része bunkó, másrészről meg elég egy percre elbambulni, és rosszul visszaadni, aztán hiány lesz a kasszában nap végére, amit a te fizudból vonnak le nyilván. Szerintem pénzzel dolgozni mindig stresszes, akármilyen melóban, mert úgyis rajtad vasalják be, ha valami nem egyezik.
2015. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!