Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elfelejtettem visszajelezni,...

Elfelejtettem visszajelezni, ez nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Volt egy munkahelyem ahol fel akartam mondani, ezért jelentkeztem egy másik céghez dolgozni. Visszahívtak és hétfőre egyeztettünk időpontot interjúra. Közben jeleztem az akkori munkahelyemen, hogy fel szeretnék mondani, viszont ők cégen belül felajánlottak egy másik pozíciót, amit elfogadtam. De még elmentem a másik állásinterjúra, hogy ha jobb, akkor átmegyek (úgyis próbaidőre kerülök az áthelyezésnél). Az interjú nagyon jó volt, nagyon szimpatikusak voltak, kérdezték is rögtön, hogy vállalom-e a munkát? Én még nem tudtam döntést hozni, így azt mondták másnapig döntsem el. Végül úgy döntöttem nem megyek át a másik céghez, hanem maradok, de annyi minden történt, hogy elfelejtettem betelefonálni, hogy nem vállalom a munkát! Emiatt kicsit furdal a lelkiismeret és bunkónak érzem magam... De gondolom már fölösleges lenne telefonálni, biztos találtak mást, csak mégis... Nagyon gáz vagyok? :(
2015. júl. 22. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, csak ne menj vissza kuncsorogni :D valószínűleg ők sokkal több visszajelzést ,,felejtenek el".
2015. júl. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hívd fel őket tegnap, hoyg elnézést, nagyon sűrű heted volt, de végül másik pozíció mellett döntöttél. Hidd el, ők milliószor több embert "felejtenek el" visszahívni.
2015. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!