Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi történik ha múlt héten...

Mi történik ha múlt héten kellett volna jelentenem a munkaügyiben (elektronikusan) de elfelejtettem?

Figyelt kérdés

Gondolom behívnak személyesen, de töröltek is már rögtön?? Mikor leszek akkor újra regisztrált?

Köszi!



2015. ápr. 13. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minél előbb menj be, ha normálisak, az első esetet megúszhatod szóbeli ejnye-bejnyével.
2015. ápr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerezz valahonnan igazolást, és sürgősen menj be! Új szabály, első indokolatlan mulasztás után törölnek.
2015. ápr. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, be akarok menni, de holnap nincs ügyfélfogadás, csak szerdán. Egyébként csütörtökön kellett volna jelentkeznem, de elfelejtettem, mert vizsgáztam. Ilyen igazolást meg nem fogadnak el igaz?

Elektronikus jelentkezésnél meg nem is tudom egyáltalán mit fogadnának el...remélem elnézőek lesznek, de ha mégse, mire számítsak??

Köszi a válaszokat!

2015. ápr. 13. 14:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Elektronikus igazolásnál a kapott dátum előtt 5 nappal már lehet jelentkezni.... De szerintem menj be és vigyél magaddal arról a vizsgáról valami papírt. Veszteni szerintem semmit nem veszítesz vele ha megpróbálod.
2015. ápr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!