Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan döntsem el, hogy mi...

Hogyan döntsem el, hogy mi érdekel?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok,most fejeztem be a gimnáziumban a nyelvi előkészítő osztályt,angolt és oroszt tanultam.

És nemsokára faktot kell majd választani és teljesen tanácstalan vagyok.

Nagyon sok dolog érdekel:számítástechnika (szoftver és hardver része),katonaság,rendőrség,pszichológia,orvoslás,marketing,jog,ingatlanok,diplomácia,gyógyszeripar,építészet,gépészet és még a politika is..

A nyelvérzékem elég jó,már van egy középfokúm franciából,augusztusban megpróbálom az angol középfokút.

Kémiából,töriből magyarból és nyelvekből nagyon jó vagyok,viszonylag jól rajzolok,a többi tantárgyból és lehetnék 4-nél jobb,de azokat nem tanulom.

Eléggé következetesen,logikusan gondolkodom,tájékozott vagyok,jó emberismerő..

Viszont lusta vagyok nagyon,önfejű és makacs meg eléggé figyelmetlen..

És egyáltalán nem tudom,hogy mit akarok kezdeni az életemmel..



2015. júl. 28. 14:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Szerintem légy favágó.
2015. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Ez mind szép és jó.

Talán az utolsó 2 mondatod igaz is. :d


Ha a felsoroltak közül csak pár jó tulajdonságod lenne igaz, akkor tudnád mit akarnál.

2015. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogyan a elozo mondja. Elhiszem h sok mindenben vagy relative tajekozott de ez nem azt jelenti h tehetseges is vagy belole. Ne a fakton gondolkodj hanem h mivel szeretned majd tolteni anapjaidat ha felnosz? Mi az ami egy eleten at le tud kotni ES jo lennel belole. Teszem azt a gyogyszeripar. Akkor a gyogyszereszeti szakhoz kell kemia biosz fakt es kesz is vagy.
2015. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!