Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi legyen a munkám, mit...

Mi legyen a munkám, mit csináljak, ha nem érdekel semmi és semmiben se vagyok jó?

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, jelenleg okj-n vagyok, de egyáltalán nem érdekel, meg is fogok bukni belőle, csak azért kezdtem el, hogy legyen még diákom.

Évek óta töröm a fejem és fogalmam sincs, hogy mi legyen belőlem. Semmilyen szakma nem érdekel. Tanulási nehézségem van, továbbá ami nem érdekel azt képtelen vagyok megtanulni, fejben tartani. Kis létszámú szegény családban élek, semmilyen kapcsolataink nincsenek, amikkel előrébb juthatnék.


Van esetleg valaki, aki ilyen cipőben jár, és talált megoldást?

Bármilyen ötlet, észrevétel jöhet, köszönöm.



2015. ápr. 29. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"Tanulási nehézségem van,"


Akkor neked valami kétkezi munka való. Valami gyakorlatias. Olyanokat tudok elképzelni mint asztalos, ács, hegesztő, kőműves, taxisofőr, kamionsofőr, ha szereted az éjszakai életet, akkor bármixer.

2015. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, sajnos azok nagyon messze állnak tőlem, nem jó a kézügyességem se.

Jogsit nem tudom letenni, mert a vezetés se érdekel.

És az éjszakai élet se nekem való...

2015. ápr. 29. 22:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Téged is vár a gyár!
2015. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mit értesz alatta?

Vannak még üzemelő gyárak Bp-n?

2015. ápr. 29. 22:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lennének, ne viccelj már...
2015. ápr. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 3005 ***** válasza:
Vannak még gyárak, én diákmunkában dolgozom heti 2 napot egy gyárban, (Budapestről busszal közel van) ez eléggé motivál engem a tanulásra :D
2015. ápr. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 cingi75 válasza:
100%
Javaslom, menj el politikusnak!
2015. máj. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 FüligJimmy88 ***** válasza:
Márpedig valamiből muszáj leszel megélni. Akkor válaszd azt, amit a legkevésbé utálsz, ha nem akarsz életed végéig sittet hordani.
2015. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!