Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetnék, hogy ne legyek...

Mit tehetnék, hogy ne legyek célpont?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam állást egy szerelő cégnél. Nekem a szállítmányozást kell intéznem. Iskolámból adódóan vezető pozícióba helyeztek. Sajnos a kollégák nagy része, főleg a férfiak nem nagyon fogadtak el, állandóan kibeszélnek a hátammögött, gúnyos lekezelő megjegyzéseket tesznek rám, a kiadott utasításaimat csak immel-ámmal csinálják meg, akkor is morognak. Szándékosan húzzák az időt a jelentésekkel, tudván, hogy a főnököm engem szúr le miattuk. Ha meg felcsattanok, mindig az van, hogy "Nyugodjál már le! Mit pattogsz? Majd meglesz az a k... papír!" Olyan megjegyzéseket is kaptam, hogy régebb óta itt vagyok mint te, nekem te ne parancsolgass. Alig vagyok ott négy hónapja, nagyon azon gondolkodok, hogy felmondok, vagy átkéretem magam másik részlegbe.

2015. júl. 30. 07:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Akkor bőven van eszközöd. Kiosztasz egy két fegyelmit és dolgozni fognak mint a kisangyalok. Van aki csak ebből ért. Most csak próbálják a határaidat feszegetni de ha hagyod ,akkor a fejedre nőnek.
2015. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Már érik nagyon, meg is tudom indokolni.
2015. júl. 30. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!