Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Képtelen vagyok megbocsájtani...

Képtelen vagyok megbocsájtani a munkatársamnak, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam akit szégyen, de utálok. Rengeteg dolog történt (beköpött a főnöknek, kidobta a személyes cuccomat, kritizál, ordíbál, mindenek elmond stb). Eddig úgy voltam, hogy mások sem kedvelik elég elviselnem, de most szeretné rendezni a dolgokat és hétfőn tárgyaláson fogjuk megbeszélni a dolgokat (főnök, nagyfőnök is részt vesz). Én nagyon nem szeretnék erről beszélni, pedig tudom, hogy fontos. Mit csináljak, most kb. ott tartok, hogy beszélni sincs kedvem a munkatársammal, nemhogy "békülni"..

Bocsánat a hibákért, buszon vagyok :)



2015. ápr. 9. 18:18
 1/2 anonim ***** válasza:
A közönséget minek vonta be a buliba ? Ha előttük volt a sok balhéja érthető hogy így rendezné le , ha nem akkor ez színház gyanús . Hallgasd meg majd közöld lépsz erről a lepra telepről vagy ő kotródjon .
2015. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindig ez van, mindig a főnöknek panaszkodik. Egyébként pont ilyen kedvem van: vagy ő vagy én..
2015. ápr. 9. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!