Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kell viszonyulni egy...

Hogy kell viszonyulni egy ilyen főnökhöz?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyok a cégnél és eleinte megtévesztett a főnöknőm viselkedése bár igazából még most sem értem. A szemembe kedves, segítőkész és egy rossz szóval meg nem bántana de az utóbbi időben észre vettem hogy ha azt hiszi nem látom húzogatja rám a száját, pofákat vág. Eléggé megutáltam emiatt de most még nyájasabb lett és állandóan "jópofizik". Hogy kell kezelni az ilyen kétszínű embert?
2015. aug. 1. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. Az én főnöknőm is pont ilyen volt, bár nem láttam, hogy pofákat vágna, de 3 hónapig engem is megtévesztett, aztán jobban megismertem, hogy mennyire önző és kegyetlen tud lenni. Persze az emberhez szemtől szembe rendkívül nyájas, jópofizós volt.

Én is olyan voltam vele, de csak azt mondtam el neki ezután, ami feltétlenül szükséges volt, és igyekeztem a helyén kezelni. Ne számíts rá, vedd tudomásul, hogy kétszínű, megjátsza magát, és akkor kialakul lassan a stratégiád, hogyan élhetsz/dolgozhatsz vele együtt.

2015. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na bakker, én meg pont most konfrontálódtam az egyik kollégéval, mert túlsúgosan nyíltan őszintén, és emelt hangon közöltem vele, amikor épp valamit rosszul csinált. Pedig amúgy nincs vele gondom. Megsértődött, és azt várja el, hogy képmutató legyek vele, mint a többiek, akik csak a háta mögött húzzák a szájukat, meg röhögnek rajta. A legnagyobb smúzkirálynőről hiszi azt, hogy kedveli, pedig őt is hallottam igen negatívan nyilatkozni róla.
2015. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy az első hozzászóló írta, legjobb, ha nem adsz ki magadról túlsúgosan sok informáciát, ne hagyj támadási felületet, a munkára koncentrálj, legyél vele normális, de nem kell túlnyájaskodni a dolgot, mert akkor magadtól fogsz megundorodni.
2015. aug. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!