Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogyan kell bánni vagy egyáltalán viszonyulni egy ilyen férfihez?

Figyelt kérdés

Én 20/N, Ő 24/F.

Én egyetemre járok, szóval még elég rendesen tanulok.. hétvégente általában (1-2 alkalom, amikor nem)hazajárok a szüleimhez. Megismerkedtem egy sráccal, kiderült, hogy elég sok pénze van.. ház, autó stb. Elmentem vele randizni, csak szimpla séta, autókázás. Szimpatikusak vagyunk egymásnak. Viszont és sokszor belegondolok, hogy egyáltalán mit akarhat tőlem (én nem dolgozok, nincs sok pénzem, mindenem meg van nem szenvedek úgymond hiányt, vannak drágább holmijaim is amit a spórolt pénzemből szoktam magamnak venni, de nincs havi több 100ezer keresetem). Igazából az lenne a kérdésem, hogy mivel nekem nincs sok, így nem tudom megengedni magamnak, hogy márkás, drága dolgokat adjak neki pl. szülinapra, névnapra stb. És esetleg, ha ő venne nekem, nem tudom viszonozni..

Szerintetek ezt, hogyan lehetne jóra kihozni vagy egyáltalán az ilyen férfiaknak mi kell, ha mindent meg tud magának engedni?


2015. júl. 26. 13:38
1 2
 1/11 omba ***** válasza:
100%

Mi kell neki? Ha jól látom te.

Nekem is volt már jóval szegényebb nőm - csupa kedves dolgot kaptam tőle.... rég szar az már, ha árcédulák alapján élünk.

2015. júl. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Költőnő? ***** válasza:
Aki bmit meg tud magának venni annak nem pénzen megvehető dolgok kellenek. Azt valszeg köszöni, de ő is el tudná intézni magának.
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
32%
A tested kell neki. Halmozd el jó sok szexel és ő megvesz kilóra. Sok boldogságot!
2015. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
egytemista vagy ezek szerint téged nem lehet egykalap alá venni a rahedli fodrász és műkörmös tanonchoz. én is büszke lennék egy ilyen lányra. Tanulj eljön még az idő amikor te is pénzt keresel.
2015. júl. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

"Megismerkedtem egy sráccal, kiderült, hogy elég sok pénze van..."


Innentől nem is igazán olvastam tovább, világos miért vagytok együtt. Ám nem kell többszázezres ajándékkal viszonozni a kedvességét, a szándék a fontos.

A párkapcsolati trollok meg ilyenkor mélyen lapítanak mindig, mint szar a gazban, egyik se mer előbújni ilyenkor :DDD röhej

2015. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát én is troll vagyok de ez a lány egyetemre jár. a ribik pedig nem járnak egyetemre. Magyarországon pedig nem valószínű ha lenne egy 300 ezer forintos havi nettó fizetésem a lány is ennyit keressen vagy többet. Van rá esély h ilyet találjak, de ez az anyagiasság. nem az hogy van egy lány akinek jól kereső párja van. Keress te is így utolsó aztán vond le a következtetéseidet te proli panelpatkány. :)
2015. júl. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Aha, szerinted egy lány aki így kezdi az ismerkedést, hogy "kiderült, hogy a srácnak elég sok pénze van", az nem anyagias :D aranyos amikor még a nyilvánvalót is próbáljátok tagadni.

Amúgy családi házban lakom, szóval a Fideszes panelprolizás nem hatott meg különösebben :D bugyuta kis troll vagy, van még mit fejlődnöd. Ment a mínusz.

2015. júl. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Attól, h vki egyetemista, nem lesz kib**zott szentéletű, és nem lesz különb, mint egy fodrász akár, vagy más szakmunkás csaj, kedves KORÁBBI VÁLASZOLÓ! üdv: egy egyetemista fiú


a pénzes pasikkal mellesleg vigyáznék, mert lehet, h kell a tested neki, de lehet, h több csaj is kell neki párhuzamosan, és nem akarom, h igazam legyen, de elég sok pénzes srác dicsekedett nekem, h bármelyik csaj leszopja, ha már villant egy kocsikulcsot. De ezt nem azért írtam, de azért jobb felkészülni mindenre. :)


A kérdésre válaszolva nem kell drága ajándékot venned, tudod a biblia dolog, h ki ad többet, a gazdag sok pénzt, vagy a szegény az összes pénzét. :)

2015. júl. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ki milyen mintát hoz otthonról a szerint látja a világot.

Ahol apuk a pénzével szerezte meg anyukát, nyilván nehezen tudja elképzelni, hogy megy ez másként.

Kérdező, te meg MOST attól aggódsz, hogy MAJD esetleg baj lesz az ajándékokkal?

szerintem ne aggódj.

Ha eddig szimpik vagytok egymásnak, akkor nehogy már azért ejtsd a dolgot, mert a srácnak pénze van

2015. júl. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

1:28, pontosan erről van szó. Minő véletlen, én is ismerek ilyen pénzes srácokat, akiknek csak villantania kell a slusszkulcsot, és máris rakják szét nekik a nők :DDD olyan nők, akik fennen hirdetik magukról hogy az Igazit keresik :D

Itt pedig megy a képmutatás, a hazudozás, a lepontozás mint érvpótló...hányinger, komolyan mondom.

2015. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!