Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő villanyszerelő...

Pályakezdő villanyszerelő Németországba keres 300ezer ft az szerintem nem sok. It is úgy gondoljátok mert nekem is fel lett ez a munkalehetőség ajálva hogy megérné elfogadnom vagy nem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 13. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ez nagyon kevés, itthon is megvan a 200 epitoiparba kezdokent is.
2015. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Amíg nulla nyelvet tudsz (beleértve a saját istenverte anyanyelvedet), addig ne is fáradj azzal, hogy külföldre képzeled magad!
2015. aug. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

nem vagyok kezdő elég jól beszélem a nyelvet, van német lakcímem, az német munkáltatónál ritkán haladta meg a fizetésem az 1100 eurót. 160 óra.


kevés, de van ilyen.

2015. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ez nagyon kevés, itthon is megvan a 200 epitoiparba kezdokent is"


Hol???

Kérdező, te keresel 200-at? Persze, azért mennél el 300-ért, nem? :D


200ezer??? Ép.iparban???? Bruttóban sem!


Amúgy mindenképp kevés, még akkor is, ha szállást, utazást, "állják", amit amúgy te fizetsz meg nyilvánvalóan az ilyen esetekben is. Nehogy belemenj!

Megy a 10-12 órázás azért, hogy otthon tudj lenni 1 hetet, az 1 hét meg pillanatok alatt elrepül. Ezt vállalni 300 ezerért, én úgy vagyok vele, hogy inkább sosem lesz semmim, inkább otthon vergődök, mint sz.ros 300ezerért utazgassak több 1000km-t havonta, ezzel növeljem a kockázatát egy esetleges autóbalesetnek, kint meg legyek úgy, mint egy robot, meló, aztán valami gyors kaja, mert "lassúra" nincs idő, mert aludni kell.

2015. aug. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!