Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy munkatársam, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy munkatársam, aki munkahelyen állandóan mosolyog rám, flörtöl velem stb. Viszont mikor buliban találkoznuk, vagy csak elugrunk többen munkatársakkal munka után egy sörre valahová, tartózkodó és nem közeledik. Félreértettem valamit?

Figyelt kérdés
Kapcsolatban élek (igen, nem szép mással flörtölgetni meg erkölcstelen, stb, de ezt a részt most hagyjuk) amiről ő is tud. nem tudom eldönteni hogy ez zavarja, vagy esetleg félénk? vagy csak egyszerűen félreértettem volna a barátságos gesztusait?

2012. dec. 8. 12:03
 1/6 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, ő egy 40 éves pasi.
2012. dec. 8. 12:05
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak akkor mer közeledni, ha kettesben vagytok. Nem akarja, hogy mások tudomást szerezzenek erről a dologról.

De az is előfordulhat, hogy csupán kedvességből mosolyog és flörtöl.

2012. dec. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Miből lehet eldönteni hogy valaki csak kedvességből flörtöl? Ez elég kegyetlen ha a másik fél esetleg komolyan veszi. Remélem én még sosem viselkedtem így senkivel.
2012. dec. 8. 15:21
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Tudja a pasi, hogy kapcsolatban élsz?
2012. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
30 vagyok és élettársi kapcsolatban élek. Ezt minden kolléga tudja ezért gyanítom ő is, de előtte sosem beszélek erről.
2012. dec. 8. 15:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki, de nem akar semmi komolyat.

De ha legközelebb megint flörtöl veled, meg is kérdezhetnéd tőle, hogy miért csinálja. Talán elmondja :)

2012. dec. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!