Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden úgy halad az életed...

Minden úgy halad az életed során ahogy eltervezted?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy nagy lof.szt. Sajnos mindig tortennek nem elorelatott dolgok
2015. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És nagy akadály a cél felé az a nem várt dolog?
2015. aug. 17. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem terveztem, csak vagyok.
2015. aug. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem feltetlen, regebben nagyobb akadalyok hatraltattak, most mar szerencsere nem. De ha mondjuk felre akarok rakni egy kis penzt, persze akkor romlik el valami. Vagy most mennek fel evre kulfoldre egyetemre, de egy csomo hulye papirt el kell intezni, es persze, hogy most senki sem dolgozik. Igy nem tudok kivenni egy diplomat, vagy nem tudok egy hivatalos papirt alairatni. Es lassan kifutok a hataridobol
2015. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, de ez így van rendben.
2015. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Onnantól kezdve, hogy gimiben nem sikerült elkapni a nagyseggű Zsanettet, a világon semmi sem halad úgy, ahogy elterveztem. Jó, kvarcórám az lett. De ez csak nyolcéves koromban számított fontos projektnek.
2015. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!