Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meglátok egy szexi csajt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglátok egy szexi csajt a buszon és elképzelem meztelenül egy ágyhoz kötözve, ahogy vergődik. Neked vannak hasonló gondolataid utazások során?

Figyelt kérdés
2015. jún. 2. 16:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Simán, durvábbak is. :D
2015. jún. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt szoktam gondolni, hogy milyen lehet amikor szopja a faszt vagy ráélveznek az arcára.
2015. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%

Nő vagyok. De megleptetek h miken tudtok fantazialni ti pasik :)

Volt mar h tobb ferfit is rajta kaptam h bamul. Szoval akkor ez olyan lehet hogy hasonlon gondolkozhat? :)

2015. jún. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak azt szoktam elképzelni, hogy dugom meg. :D
2015. jún. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én azt, h kikötözve vergődik és közben a farkammal kontrollálom a levegővételét.
2015. jún. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
3. Korábban feltettem itt egy kérdést fordítva, és egy csomó nő azt írta, hogy bizopny ők is fantáziálnak ismeretlen pasikról, akiket látnak. (pl. mekkora lehet a farka, milyen lehet meztelenül vagy dugás közben, stb)
2015. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
Te jó ég, még jó, hogy biciklivel járok! :-)
2015. jún. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, nem biztos, hogy jobban jársz vele ;). Egy bicikliző nő popsiján is van mit nézni. Főleg ha valami biciklis naciban vagy macskanaciban pucsít az ülőkén.
2015. jún. 2. 16:29
 9/21 anonim ***** válasza:

# 8


Hú, hogy erre nem gondoltam! :-) Mondjuk macskanaciban szerintem az oviban láthattak utoljára, arra viszont már sokan rácsodálkoztak, hogy szoknyában is pompásan tudok biciklizni.

2015. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Jaj, kímélj meg a szenvedéstől! Mondd azt, hogy bokáig érő szoknyát hordasz közben és máris eltűnik a fejemből ez a hülye kép :D.
2015. jún. 2. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!