Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire viseli meg az embert...

Mennyire viseli meg az embert a 3 műszkos munkarend operátorként?

Figyelt kérdés

2015. aug. 17. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Semennyire ha odafigyelsz magadra, főként fiatalként. Másfél éve dolgozom raktárban, elég sok minden gépesítve van, egyedül annyi hogy a dobozokat kell felraknom polcokra, de nem lehet bele szakadni.

Utóbbi időben elkezdtem konditermi edzést végezni, ami kicsit fárasztó éjszakás hét mellett, de megfelelő vitaminok és kaja kíséretében a 8 óra hamar lemegy.

2015. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Arra gondolom hogy teljesen össze leszek kavarodva hogy most éjjel alszok aztán napközbe tudok csak aludni ezek a váltakozások
2015. aug. 17. 20:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egyébként normálisan alszol, nem fog megkavarni, engem sem kavar meg, hazajövök éjszakásból alszok 6-7 órát, aztán megy a nap tovább, ráadásul nekem éjszakás után délelőttös hét jön.
2015. aug. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ott fogsz meghalni :D

Minden munka megterhelő, én 4 műszakban dolgozok, mégis kibírom

23/F

2015. aug. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Te se vagy normális b+ xD
2015. aug. 18. 05:56
 6/8 anonim válasza:
De, igenis megviseli! Az embernek éjszaka kell aludni. Különben teljesen "összezavarodik" a szervezeted, majd az emésztésed. Hosszútávon nagyon rossz hatással van az egészségre az "éjszakázás". Sajnos ezt nagyon sokan nem veszik figyelembe. Meg is lehet nézni, hogy szinte mindenki beteg egy bizonyos kor után. Jó, nem csak a rendszertelen alvástól és az éjszakázástól, de az is hozzájárul.
2015. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10-15 evig lehet csinalni az ejjelest, de kb. 45 eves kor utan megviseli a szervezetet. Felborula normal egyemsuly, elkezdesz ejjel felebredni, nappal meg elnyom a faradtsag, meg ha aludtal is elozo ejjel. Apam 4 muszakozott, amikor nyugdijba ment, akkor allt vissza a szervezete, a kavet is lecsokkentette.
2015. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Váltott műszakos munkarend egy nagy rakás sz.r.Soha nem fogja tudni megszokni a szervezet.(Az egy-két műszakos munkarend heti váltóban még úgy-ahogy kibírható.) Hosszútávon meg képtelenség csinálni pláne az olyan munkát ahol minden nap norma rendszerű fix darabszámot kell produkálni.

Szerintem ma már senki nem akar folytonos váltott műszakban dolgozni.(meg nem is igazán bírják ma már emberek az ilyesmit hosszútávon)

Ezért is akarnak minden gyártási folyamatot 100% ban robotizálni,leautomatizálni, hogy a világon mindenhol fel tudják számolni a 3 vagy 4 műszakból álló (esetleg folyamatosan váltott műszakú)munkarendet.

2016. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!