Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy vagytok a kollegaitokk...

Ti hogy vagytok a kollegaitokkal? Zavarnak titeket munka kozben?

Figyelt kérdés

2015. aug. 27. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem a munkáról csacsog, akkor igen (de van 2 kivétel, akiktől elviselem, ha másról is dumál). Általában egyedül szeretek dolgozni, de van, amikor jó, ha "több szem többet lát".
2015. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Munkaidő jó részében egyedül vagyok a vezetőfülkében, szóval nemigen tudnak zavarni.
2015. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utolsó, irigyellek! :) Én is mindig olyan munkára vágytam, ahol egyedül lehet lenni. Én egy irodában vagyok még 5 másik emberrel, mellettem és velem szemben is ülnek. Borzalmas, vihognak összevissza és ha beszélnek, akkor mindenféléről csak a munkáról nem. Ez eléggé zavar engem is munka közben, nem lehet tőlük koncentrálni, de a főnök kijelentette, hogy ott senki se fog zenét hallgatni még fülessel se így kizárni se lehet őket.
2015. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző munkahelyemen az idegbeteg demens p.csa főnökömet kivéve nagyon jó kis társaság gyűlt össze. Kb. egy kolléga volt, aki néha túl bizalmaskodó volt, a többiekkel nagyon jól elvoltunk... kedélyesen, kedvesen elbeszélgettünk, viccelődtünk, de ez nem ment a munka rovására sem.
2015. aug. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!