Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Direkt csinálhatták vagy csak...

Direkt csinálhatták vagy csak véletlenül elnézték, hogy be van írva szabadságnak egy napom, amikor nem is kértem ki szabadságot?

Figyelt kérdés
Azon a napon bent voltam és dolgoztam, így utólag tudtam meg a bérpapíron, hogy arra a napra szabadság van kivéve. Ez egy júliusi nap, július utolsó napja. A jelenléti ívet mindig alá írtam. Ez elég bizonyíték, ha megyek majd reklamálni vagy mire számítsak? Egyáltalán ki lehet az, aki ezt így elcsalta nekem?
2015. szept. 11. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen visszamenőlegessel nem találkoztam még. Igen, a jelenléti bizonyító erejű. Olyan szokott lenni, hogy vkinek van még szabija, de nem nyilatkozott róla, hogy mikor szeretné kivenni. Majd a köv. hónapban látja, hogy jééé, október 19-re kaptam egy szabit.
2015. szept. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!