Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sokat csesztetnek a munkahelye...

Sokat csesztetnek a munkahelyeden, sok hülyével kell együtt dolgoznod? Ha igen, mennyi ideig lehet ilyen munkahelyen dolgozni és mennyire viszed haza a munkahelyi problémákat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 13. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,de ha ilyen munkahelyem lenne vissza csesztetném őket vagy munkahelyet változtatnék.
2015. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egy kolléga volt, aki állandóan csesztetett mindenkit, ahol ért, viszont a légkör borzalmas volt, iszonyú hajtás, állandóan frusztrált emberek mindenfelé, munkamániás főnökkel megspékelve. Három és fél évet bírtam.


A párom szerint eléggé hazavittem a problémákat, nem beszéltem róla otthon, de sokszor ugrottam apróságokra is, szinte vigyáztak velem bent is, otthon is, hogy miért és hogyan szóljanak hozzám. Elég kellemetlen volt ezt látni nekem is, és én nem éreztem magamat ilyen fortyogó katlannak. De nyilván nekik volt igazuk, ha egymástól függetlenül mindenki így látott.

2015. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve dolgozom új munkahelyen. Állatkert. A problémákat haza is viszem. Egyelőre bírom...
2015. szept. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg hülye van a melóhelyen. Bírom, mert nincs kedvem új helyet keresni, az új hely se lenne másabb, pénz meg kell az álmaimhoz!


Problémákat nem hozom haza, céges teló kikapcsolom, ahogy kilépek az ajtón. Aki munkaidő után keres, az bekaphatja. Párszor már megkaptam, hogy miért kapcsolom ki és miért nem veszem fel, megmondtam, hogy ahogy elszámolhatom túlórába minden egyes hívást, akkor felveszem!

2015. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kis cégnél dolgozom (négyen vagyunk igazából) és egy nővel van probléma, aki eléggé bunkó velem; meg sokszor feleslegesen túráztat. Rohadtul irritál, és annyira viszem csak haza problémákat, hogy elmesélem. Utána jobban érzem magam és ennyi. Feszült vagyok, de nem szoktam másokon kitölteni a dühömet.


Viszont most fogok változtatni, mert az idegeim kezdenek tönkremenni. Vagy sikerül leszarnom a dolgokat, vagy keresek másik munkahelyet (ez utóbbit már elkezdtem egyébként).

2015. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én 3 éve dolgozok olyan helyen, ahol az egyik kollega mindig fúr és kritizál másokat, pofákat vág, leszól stb. Eleinte nagyon a szivemre vettem a dolgot, sokat sirtam is otthon emiatt. Ma már lepereg. Megszoktam, hogy bunkó s már nem zavar. Minimálisat kommunikálok vele és kész.
2015. szept. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy kellemetlen kolleganőm van aki hivatalosan nem, nem hivatalosan viszont bizonyos mértékig felettesem is, mivel szakmailag ő a tudor.

Amennyire lehet teszek rá, elengedem a fülem mellett, vagy mosolygok magamban rajta, de ahogy az előzőnek is, nekem is idő kellett ehhez.


Ezt nem viszem haza, viszont a két hosszú napomat, ami fizikailag is, mentálisan is nehéz azt hazaviszem. A párom szerint aznap kretén vagyok (vagyis mindenbe belekötök, figyelmetlen és lassú vagyok és különben is hagyjanak békén).

2015. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van pár hülye kollégám, és pár gonosz is. Emellett az ügyfelek között is sok van, akit az ember ütne szívesen. Sajnos hazahozom a problémákat, úgyhogy pont most keresek másik állást. Másfél éve vagyok itt, de sok volt már nagyon. Ha legalább a kollégák normálisak lennének, de páran rettenetesen gonoszak. Én nem akarok már sokáig ilyen légkörben dogozni.
2015. szept. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!