Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyi szerelmek meddig...

A munkahelyi szerelmek meddig maradhatnak titokban?

Figyelt kérdés
Ha valaki rajtakapja a párt félreérthető helyzetben (nem csók, sem ölelgetés, de egyértelmű a szitu), az illető tuti továbbadja a sztorit?
2015. szept. 17. 12:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Én vagyok a rajtakapó...

Ha nem lennének házasok, akkor nem kaptam volna egyenesen sokkot. Ráadásul egyikőjükkel sokat szoktam beszélgetni. Azért is érintett érzékenyen a téma, mert az én értékrendbemben nem fér bele a házasságtörés! És így úgy éreztem magam, mintha én is bűnt követnék el, (tudom marhaság) mint valami "tettestárs". Így pont találkoztam más kolleganőkkel, és elkotyogtam, hogy láttam valakiket kompromittáló helyzetben, de ekkor észbekaptam, és nem mondtam neveket. Már bánom, hogy ennyit is mondtam, de hirtelen letaglózott a dolog, és muszáj volt megosztanom.

Mi lesz ebből? Az biztos, hogy tőlem nem fognak neveket megtudni. Bár ahogy halad a párocska, tuti napok kérdése, és róluk fognak beszélni...

2015. szept. 17. 14:42
 12/13 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, mi nem voltunk házasok (bár később azok lettünk egymással), mégis elítéltek minket.

Viszont én is kerültem olyan helyzetbe, hogy két házas kolléga összeszűrte a levet, sőt egyikük nekem mesélte el bizalmasan a részleteket.

Soha szóba sem hoztam senkinek, még csak nem is utaltam rá.

Tegyük hozzá, hogy ettől függetlenül valószínűleg mindenki tudott róla.

2015. szept. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2020. ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!