Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy titkoljam, hogy van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy titkoljam, hogy van egy fiúm?

Figyelt kérdés
21 vagyok és meleg (Bi srác) és van egy fiú akivel együtt vagyok. Senki nem tudja, hogy más vagyok, így ha kérdik hogy hova megyek mindíg ki kell találnom valamit. De viszont szeretném, hogy tudják nem vagyok egyedülálló, hanem van valakim. Az igazat nem mondhatom el,kamu barátnő meg hát hülyeségnek tünik.

2014. dec. 28. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd azt h haverod :)
2014. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 RRR ***** válasza:
iratkozz be valami szakkörbe és néha ahelyett talizz
2014. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha bi vagy akkor miért nem nőt keresel? akkor nem kell titkolóznom.

Vagy talán a férfiakat jobban szereted?

2014. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
titkolóznod*
2014. dec. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szégyenled a srácot és bi vagy akkor miért nem nővel kezdesz?
2014. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen a fiúk jobban vonzanak, de viszont szeretném, hogy tudják, hogy nem vagyok egyedül és, hogy van valakim
2014. dec. 28. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!