Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát nem válalnál...

Milyen munkát nem válalnál el, még ha jól is fizetnék?

Figyelt kérdés

#munka #rabszolgáskodás
2015. szept. 27. 14:03
1 2
 11/20 Sunshinedoll ***** válasza:
Bármilyen "rátukmálós" munkát.
2015. szept. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A már felsoroltakon kívül én olyan munkát sem csinálnék, ahol másokat kell gondozni, pl. időseket tisztába rakni meg hasonlók. Nagyon szép és felelősségteljes munka másokról gondoskodni, de én nem bírnám, nem nekem való. :(
2015. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Blade Bone ***** válasza:
Huh, ilyesmiket én se csinálnék, és még azt mondanám, hogy állatokat sem ölnék pl vágóhídon. Lehet túlélés szempontjából már másként látnám ezt a dolgot, de pénzért ilyet soha. Plusz még egészségre ártalmas munkákat sem csinálnék, nincs az a pénz, amiért hosszú, vagy rövidtávon mérgeztetném magam, csak azért hogy gazdagabb legyek.
2015. szept. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Termékbemutatózás, undorító dolog.
2015. szept. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Semmi olyat amit nem kedvelek
2015. okt. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ahol hazugságra kényszerítenek, azt nem vállalom el.
2015. okt. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Joe.38 ***** válasza:
Ahol hazugsàgra kènyszerítenek. Azaz bíró , ügyèsz rendőr politikus. Hisz az egyik hamis hazug törvènyt alkot a többi meg azt igen azt a hibàsat is be kell , hogy tartsa. Ettől beteg a rendszerünk.
2015. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Semmit, ami a lelkiismeretem ellen van. Pl. Postitúció, hóhér - ezen kívül olyat sem, ami tisztességesnek látszik, de nem az....
2015. okt. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Politikus, rendőr, mentős, végrehajtó, kidobó, boncoló, mészáros, ketrecharcos, boxolo, tetőfedő, ételkostoló:)))
2015. okt. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
gyermekorvos. Ez a legelkeserítőbb szakma szerintem, hogy ilyenre is szükség van...
2015. okt. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!