Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Békés megyei Linamar-ban...

Békés megyei Linamar-ban milyenek a munkakörülmények?

Figyelt kérdés
Ha új vagyok, alap segítségre, magyarázatra számíthatok?
2015. szept. 28. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam róla kollégámtól, aki ott dolgozott.Állítólag a közösség nagyon jó, ha valaki beválik, nem szívesen engedik el, tehát tartós munkahely lehet.Viszont vigyázz, mert ha olyan beosztásba kerülsz, ahol emulzióval kell dolgoznod, elég csúnyán kikezdheti az egészségedet!Attól óvakodj! Csomóban hulló haj, maradandó kiütések, köhögés, stb lehet a következménye ha nem bírod.
2015. szept. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha soron vagy akkor rosszak. Én egy hónapot dolgoztam diákmelósként, de majdnem belehülyültem. Most egyik haverom dolgozik ott. Ő is tiszta kiütés szokott lenni, a hűtővíz neki is kikezdi a bőrét. A műszakbeosztások szörnyűek, össze vissza vannak, van amikor csak 12 óra van a kettő között. Túlórát állítólag nem fizetik ki teljesen, hanem inkább szabadságban adják ki, mondjuk legalább kiadják... Sokan elég gyorsan otthagyják a helyet. Mondjuk, ha minőségellenőrként vagy karbantartóként vagy ott nem lehet olyan rossz. Minőségellenőrök szobája pl. nagyon király, hangszigetelt, klíma meg zene is van.
2015. szept. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Oroshazan nagyon rosszak, a fizeteseket emelik, de a dolgozokat nem becsulik meg, targykent kezelik oket. Ezert nem megy mar hozzajuk senki....
2019. ápr. 18. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 gooku ***** válasza:

Középrossz.

Igen, számíthatsz.

Most Orosházán épül egy új csarnok, de várhatóan nem lesz ember. Xdxd

2019. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!