Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék átszokni a koránke...

Hogy tudnék átszokni a koránkelésre?

Figyelt kérdés

A munkaidőm elméletileg 9től 6ig tart, azaz 9 óra. De rugalmas, tehát mehetek későbbre is, 10-re, 11-re, 12-re stb., de akkor onnan kezdődik a 9 óra. Tehát ha 10-re megyek, 7ig vagyok bent, ha 11re 8ig, ha 12re 9ig.

Őszintén szólva utálok korán kelni, szóval általában 11re járok, de cserébe csak 8kor végzek és 9re érek haza. Ez rossz igy, mert ezzel teljesen el is ment a nap.

Át akarok szokni arra, hogy 7kor felkeljek, igy beérek 9re és este 7re már otthon is vagyok.

Hogy tudnék felkelni reggelente 7kor? Szükségem van a 8 óra alvásra, igy legkésőbb 11kor el kell aludnom, ami nagyon nehéz.

Az segitene vajon ha felkelnék reggel 7kor és egyből meginnék egy nagy pohár erős kávét?


2015. okt. 8. 10:40
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, és 1 óra alatt készülök el.

Szerintem ez a normális, ennél csak az készül el hamarabb, aki nem reggelizik.

De azért köszönöm a választ!

2015. okt. 10. 11:26
 12/16 anonim ***** válasza:
Ez neked korán kelés? Nekem 7 re már ott kell lenni nem hogy akkor kelni..
2015. okt. 13. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát mit eszel reggelire, halat? :D


Amúgy este lefürdik az ember, kikészíti a reggeli ruhát, előre elkészíti a reggelit és hűtőbe teszi akkor kb 15 perc is elég.

2015. okt. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

15? nőknek ez is nehezebb.

De komolyan érdekelne, hogy a súgó férfi mit csinál egy órán át. Bár lehet, hogy ebből fél, míg magához tér és meg tud mozdulni egyáltalán. :D

2015. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Felébredés után megfőzöm a kávét, felébresztem a feleségemet forró kávéval meg egy puszival. Kávézni kimegyek az udvarra, mert cigizek közben, és meg kell etetnem a macskákat. A kávé, és a macskaetetés hajlongása beindítja a természetes kiválasztást - azt is elrendezem. Mosakodás, borotválkozás, öltözködés. Ez nálam egy negyed óra.


Mondjuk én voltam katona, ott amikor a napos az éjszaka kellős közepén elüvöltötte magát, hogy "előkészítők, kiértesítők, forgalomirányítók ÜTI-re", akkor az ágyból pucéron kiugorva 5 perced volt, hogy felöltözve, frissen borotváltan, a fegyveredet is felvéve az ügyeletes tiszt előtt felsorakozz.

2015. okt. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat, különösképpen a kedves 69%-os kollégának, aki helyettem is válaszolgatott minden válaszra. :)


10 perc amíg kikászálódom az ágyból

5 perc a reggeli készítése

15 perc alatt megeszem és elmosogatok

10 perc WC, mosakodás, kontaktlencse

10 perc öltözködés, pakolás

2015. okt. 14. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!