Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lehetséges, hogy elfelejtettek...

Lehetséges, hogy elfelejtettek, vagy ilyen hosszadalmas folyamat a papírmunka?

Figyelt kérdés

Elmentem állásinterjúra, jól alakult, megcsináltam a kért feladatokat egy-két nap alatt. Az is tetszett a munkáltatónak, mondta, hogy intézzek el pár papírt, aztán hívjam, hogy mizu. Elég sokára kaptam az időpontokat, de péntekre minden megvolt. Azt mondta, minden király, hív ha elintézték a pályakezdő támogatást, stb.

Úgy volt, hogy ha okt. 1-re elintézik akkor már munkába állhatok aznap, ha nem akkor 15-én. Elseje előtt volt ez amit elintéztem, már kb két hete várok, de nem kaptam hívást meg semmit.

Írjak rá a munkáltatóra, vagy várjak még? Mert ha mégse lesz melóm akkor intéznem kell az aktív korúak ellátását, meg a tb-t meg minden ilyen vackot.



2015. okt. 12. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet nem sikerült elintézni 1-re, még mindig kezdhetsz 15-én! :) Szerintem egyébként várj, hogy Ők keressenek!
2015. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ebben az esetben minimum egy emailt nyugodtan írj,vagy akár egyszer telefonon is érdeklődhetsz!Azért csak két hétről van szó,és végül is ők nem adtak semmilyen életjelt.Ha mégsem jönne össze a meló,akkor két hetet kapásból vesztettél semmi miatt.
2015. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!