Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A CBA milyen munkahely? Jó...

A CBA milyen munkahely? Jó ott dolgozni, mint eladó?

Figyelt kérdés
2015. okt. 14. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát ha nem vezetőnek mennél oda, akkor messze ívben kerüld el!

Az alkalmazottakkal úgy bánnak, mint a kutyákkal, nem fizetik ki a túlórát, szabadnapodon berendelnek, és átcímkéztetik veled az árukat, mintha frissek lennének, stb., stb...

Személyesen láttam pl. ahogy a kispesti CBA-ban minősíthetetlen hangnemben kiabált egy vezető egy árufeltöltő lánnyal.

De a többi ilyen áruházláncnál sem jobb a helyzet sajnos.

Ilyen munkakört csak az ellenségeimnek kívánok.

Persze nem azt mondom, hogy mindegyik helyen ez van, de sajnos eléggé gyakoriak ezek az esetek.

2015. okt. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ja írtad, hogy eladónak.

Hát azoknál se sokkal jobb a helyzet sajnos.

Azokkal is képesek a munkaidő lejárta után feltakaríttatni a boltot vagy a raktárt, és persze csak úgy ingyen.

Ha jobban megfigyeled, akkor nem véletlenül látod annyit cserélődni a CBA-s dolgozókat /is/, hiszen sokan nem bírják sokáig elviselni az őket ért megaláztatásokat ott.

2015. okt. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahová beadtam ott állítólag rendesek, bár kitudja, hogy kis idő múlva milyenek lesznek
2015. okt. 14. 21:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet pont kifogtad a ritka kivételt. :)

Amúgy nekem pont a napokban mondott fel egy ismerősöm, igaz ő a Tesconál. Pénztáros volt ott, de rendszeresen cseszegette őt a főnöke, sőt le is k****zta őt, és nem bírta idegileg már a dolgot, és inkább kilépett.

2015. okt. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az durva, hihetetlen, hogy mit meg nem engednek maguknak a főnökök.
2015. okt. 14. 21:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos kiskirálynak képzelik magukat, sőt egyesek istennek.

Én voltam olyan helyen a kereskedelemben, igaz még régebben, ahol lopással is megvádoltak, pedig nem loptam el semmit.

De ha csak szimplán lehülyéznek vagy leidiótáznak, akkor az még egy enyhébb sértés a részükről.

És sokszor a vevők előtt teszik ezt, és nem szégyellik magukat egy cseppet sem miatta.

Szóval nagyon nem ajánlom senkinek, bár olyat is hallottam már, aki arról mesélt, hogy ahol ő van, ott egész rendesek a főnökök.

De szerintem ilyen hely eléggé kevés lehet...

2015. okt. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A CBA annyiból jó szerintem, hogy kevés a vevő, mert az emberek többsége nem szereti a CBA-t
2015. okt. 14. 22:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát meg tavaly volt egy nagy botrány ott, amikor kitálalt egy volt CBA-s dolgozó, amit ugyan sikeresen eltussoltak a vezetők, de emiatt azért elég sokan elpártoltak tőlük a vásárlók közül.
2015. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja és van ahol még az ebédidőt sem engedik eltölteni, az alatt is munkára kényszerítik a dolgozót.

És persze szabadságra se nagyon engedik el őket, vagy legalábbis nagyon nem szívesen.

Sőt olyat is hallottam már, hogy állítólag volt olyan dolgozó is, akit a saját esküvőjére sem akartak elengedni...

2015. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!