Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Reggel 7-től este 7-ig tartó...

Reggel 7-től este 7-ig tartó munka. Ti hogy állnátok hozzá pozitívan?

Figyelt kérdés

Hogy álljak hozzá pozitívan hogy ne hagyjam ott már kb 2 nap után??


Jövőhéttől megyek ilyen csomagoló munkára egy időre ameddig nem találok normális munkát. Egy héten 4 napot kell menni, vagy reggel 7től este 7ig vagy este 7től reggel 7ig..

Nem panaszkodás meg ilyenek de egyszerűen rossz bele gondolni. Időm pihenni vagy akármire nem marad az még haggyján, de 12 óra... vagy csak én vagyok ki hogy ennyi ideig elunom majd ott az életem is főleg ha nem lesz vki akivel ott elvagyok. Nem tudom mások hogy bírják.

És tényleg nem siránkozásnak akarom szánni hanem így vagyok.


22/L



2015. okt. 20. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
Igen, a legvacakabb munka is jobb (ha kifizetnek), mint a munkanélküliség.
2015. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a fizetés jó? Próbáld úgy felfogni, h van munkád, kereseted és nem munkanélküli vagy.
2015. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Még nem kezdtem el, majd jövő héten fogom.. De diákmunkában csináltam hasonlót

Csak ebbe belegondolni hogy 12 óra.. 8at nehéz kibírni, nem hogy ennyit, főleg ha a társaság se lesz jó..

még ha lenne ismerősöm aki jönne velem... akkor 1000x jobb lenne.. lenne kivel beszélgetni, el lenni a szünetekbe...

2015. okt. 21. 11:55
 14/17 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy jobb, ha nem megy veled ismerős! Így könnyebben fogsz kialakítani kapcsolatot a munkatársakkal. Hidd el, én tudom. De ki lehet bírni a 12 órát. Persze a 8 jobb volna...
2015. okt. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is hasonló cipőben járok, csak én összeszerelő üzemben leszek, szerintem az sem lesz jobb....Ne add fel soha:)


20/f

2015. okt. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ejszaka a legjobb. ott van utana az egesz nap, hogy azt csinalj, amit akarsz. Persze eleinte rossz megszokni ezt, de ki lehet birni, en volt hogy napi 14et dolgoztam.
2018. dec. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tényleg? És mikor alszol?
2023. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!