Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lefeküdtem a főnökömmel, de...

Annaaa123 kérdése:

Lefeküdtem a főnökömmel, de úgy kell tennem, mintha semmi sem történt volna. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Munka után páran elmentünk iszogatni, aztán bulizni. Kicsit sokat ittam és a tánc közben eléggé összemelegedtünk a főnökömmel, de mivel voltak ott még kollégák előttük nem akart bármit is csinálni. Aztán hívott hogy kísérjem el a mosdóba, de útközben megálltunk és csókolózni kezdtünk. Ez így folytatódott és egyre vadabb lett a helyzet, végül leléptünk és felhívott magához. Azóta még nem voltam a munkahelyen, így nem is találkoztunk. De fogunk! Hogy kezeljem a helyzetet?

Azt tudni kell még, hogy Ő teljesen külön kezeli a magán-és munkahelyi életet, ami érthető, de én hogy tudok teljesen semleges maradni? Mit csináljak? ....már az is megfordult a fejemben, hogy új munkahelyet keresek, de az túlzás lenne. Sosem csináltam ilyet, hogy csak úgy lefeküdtem valakivel, ezért vagyok tanácstalan. A férfiaknak sokkal könnyebb ilyen dolgokat lazán venni, talán azért mert nem viszik bele az érzelmeiket, vagy mit-tudom én miért. Hogy csináljátok? És nekem mit kéne tennem? Mert nagyon tetszik a főnököm, de nem az a típus vagyok aki a férfiak után fut, viszont többet szeretnék, mint munkatársi viszony.



2015. okt. 25. 13:10
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Főnökkel SOHA ne kezdj ki. A főnököd nem a barátod, a te munkádból profitál, éppen ezért borzasztó könnyen ki tud használni. A saját érdekedben csinálj úgy, mintha nem történt volna semmi, felejtsd el a főnöködet, és maradjon meg a munkatársi kapcsolat.
2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Ha tobbet szeretnel csi alj ugy mintha mi se tortent volna. Legy kedves, csinos, ne hozd szoba. Ha akar teged o meg fog keresni (irodan kivul) es mond valamit, abbol meg tudod itelni a helyzetet. (Azert legy tavolsagtarto, mert az vonzobb sok ferfinak, raadasul nem tudhatod o mit gondol az egy ejszakas kalandokrol. Ha megbanta, akkor neked ciki nagyon, ha futni fogsz utana, ha nem banta meg, de legkozelebb is csak elkapna a hev es szo sincs komoly kozeledesi szandekrol, akkor belecsuszhatsz a fonok nunija szerepbe es az oltari gaz lesz. Ha meg normalis ferfi, akkor ot is zavarja majd az egesz es megprpbalja tisztazni. De hagyd, hogy o akarja tisztazni, NE TE!)

Sok sikert.

2015. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
55%
Dolgozd végig a munkaidőd, aztán beszélj vele. Vagy ebédszünetbe.
2015. okt. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Annyi ilyen embert ismerek akik a főnökkel feküdtek le, és elhiheted ha van 40 eset akkor abból 38 esetben a dolgozó kilép a munkahelyéről.

A te eseted sem lesz egyedi. Vagy az lesz, hogy a főnököd rádöbben nagy hiba volt a beosztottjával lefeküdnie, és jönni fognak a konfliktusok a végén meg ki kell lépned.

Vagy: Úgy csinál mintha mi sem történt volna, de mivel már most látni, hogy te nem tudsz túllépni ezen, neked nem egy éjszakás kaland volt, így te nem fogod tudni elviselni, hogy levegőnek néz, és ezért lépsz majd ki.

Vagy a kollégák valahogy megtudják, és az ő viselkedésük miatt lépsz majd ki..

Hát ezért nem szabad főnökkel ágyba bújni ha nem a férjed, mert minden esetben te jársz rosszul

2015. okt. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

Miért lenne bármely nemnek könnyebb?

Gondolom megbeszéltétek mielött lett volna valami, ja nem mert alkoholisták vagytok.

H mit csinálj?

Beszélj vele.

Kommunikáció szót sosem hallottad?

2015. okt. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
ahh ahh ezaz csináld csődöröm áhhhhhhh élvezek SPRICCCCCCCCCCC
2015. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!