Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a főnökömmel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a főnökömmel! Igazából nem volt választásom, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő. Nekem barátnőm van, neki férje. Kötetlen munka szinte, és több munkahelyet otthagytam, olyat is ami jobban fizetett, mert nem bírom a kötöttségeket.


Imádom az összes munkatársam szinte egy család vagyunk mind, a főnököm is normális, csak bizonyos helyzetben nagyon akaratos.


Ha nem ismerném nemet mondtam volna neki, de tudom hogy milyen, kirúgni nem rúgott volna ki, de éreztette volna rajtam és tuti itt-ott belém fúrt volna.


Nem egy csúnya nő, de én 23 éves vagyok, ő meg kb 35. (bár lényegesen fiatalabbnak néz ki), illetve a barátnőmet is imádom, vagyis önszántamból nem feküdtem volna le vele. Nem is bűntudatom van hanem csalódottság, és kihasználtság.


De mivel se nem lehet ilyen munkát találni, és a barátnőm is tuti hogy kinyírt volna - főleg mivel nagyrészt én tartom el, mivel 2x annyit keresek mint ő, és konkrétan az ő pénze majdnem hogy teljesen az ővé (mivel nálunk közös kassza van, felezünk független hogy ki mennyit keres, így ő szinte visszakapja azt amit keres "majdnem". )


Illetve az ő fizetéséből viszont ketten egyáltalán nem jönnénk ki.


Normális hozzászólásokat légyszi!


2014. dec. 27. 19:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
véletlenül nem zsuzsának hívják? (zsu)
2014. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
91%

Mindig van választásod....

Mond ki, hogy jó volt, nem kell ez a mellédumálás.

2014. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Ostoba vagy mint a föld.
2014. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Mindig van választásod....

Mond ki, hogy jó volt, nem kell ez a mellédumálás.

2014. dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

volt választásod...

én többet rád sem bírnék nézni :(

2014. dec. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem ítéllek el. Egy nő.
2014. dec. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
84%
Elég gyenge jellem vagy, ha így hagyod, hogy sarokba szorítsanak. (már ha igaz)
2014. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%

"Imádom az összes munkatársam szinte egy család vagyunk"


Hát, most már biztos :DDD

2014. dec. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Legyen nektek igazatok, megmondom mit csinált volna:


- Átrakott volna a B kategóriába, hogy elkerülje hogy találkozzunk, ezzel együtt a fizetésemet jelentősen csökkentette volna.

- Csökkentené a munkaidőmet, vagyis a munkaórák miatt is szintén lecsökkent volna a fizu.

- Az hogy projectvezető vagyok... annak meg biztos lőttek volna, vagyis szintén csökkent volna a fizu.


Azaz kb a 4-ét keresném annak ami most, vagyis tuti hogy otthon meg a barátnőm nyírt volna ki, mert ő is tisztában van hogy olyan vagyok ott mint egy családtag aki nem csak hogy dolgozó munkaerő, hanem többségében a főnök is elgondolkozik az ötleteimen, vagyis nehezen meséltem volna be neki hogy nézd drágám lefokoztak, átraktak és már munkaidőben se vagyok bent annyit.


A szexről pedig... kb 30 percig is eltartott, mert annyira nem ott voltam agyilag. Merevedésem se lett könnyen. Barátnőm pedig a tanuja hogy én nekem általában 5-10 perc és kész.

2014. dec. 27. 19:39
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
Kerdezd meg a baratnodet,hogy melyiket valasztotta volna a helyedben? -_- szanalmas vagy!
2014. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!