Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elmúltam 16 éves, vajon...

Ha elmúltam 16 éves, vajon vállalhatnék így munkát attól függetlenül, hogy felvesznek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Még általános iskolában elvégeztem az ECDL vizsgát, ezen kívül egy webdesigner tanfolyamot is elvégeztem, idén augusztusban vizsgáztam belőle (tudok működő weboldalakat készíteni, animálni, ismerem a photoshopot). Márciusban középfokú nyelvvizsgázok angolból (ami talán itt is hasznos), és nemrég múltam 16 éves, ami azt jelenti, hogy dolgozhatnék, akár iskola mellett is.


Nekem alapból olyan jövőképem van, hogy egy céghez jelentkezek ezzel a webdesigner tudásommal (bár ezt még fejleszteni szeretném/fogom).

Viszont azon gondolkodtam el, hogy egyébként olyan lehetne-e, hogy már most keresek egy céget, hogy pénzt kereshessek? Azt, hogy kinek és mennyi pénzt lehet kérni ezért, azt nem tudom pontosan. Ha nem is tenném meg, elméletben lehet ilyen?



2015. okt. 27. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vesznek fel, akkor nem olyan könnyű a dolog.
2015. okt. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez evidens, de érdekelne, hogy 16 évesen csinálhatnám-e már ezt :D Hiszen otthonról is tudnám csinálni.
2015. okt. 27. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
tudnál ja.
2015. okt. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen ha találsz ilyen diákmelót akkor probléma nélkül. Sok sikert hozzá :)

Ha elsőre nem megy ne vegye el a kedved.

2015. okt. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. okt. 27. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!