Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Találtad már magad olyan...

Találtad már magad olyan helyzetben, hogy a főnöködnek irreális elvárásai voltak a teljesítményeddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

És mit tettél ebben a helyzetben?

Ráhagytad és csináltad ahogy tudod vagy elmagyaráztad neki miért vagy lassú?

Mit érdemes ilyenkor tenni?


2015. nov. 5. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:

először kétségbe estem, hogy mégis hogyan, miként, de most ezmostmiez...


aztán: sza-rok én bele, mit képzel ez magáról, megcsinálom, úgy, ahogy tudom, és amennyi időbe telik. ha nem tetszik csinálja meg ő maga.


végül is nem problémázott aztán...

2015. nov. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megmondom neki szepen levezetve es dokumentalva, hogy miert keves az ido amit ad.

Az nem jo hogy "de ezt nem lehet". Be is kell bizonyitani. Megmondod, hogy ehhez ennyi, ahhoz meg annyi ido kell, szepen illusztralva.

2015. nov. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hal`istennek eddig nagyon normalis fonokeim voltak, akik tudtak nagyon jol, h milyen munka mennyi idobe telik, igy nem tamasztottak irrealis elvarasokat. Ha ez megis megtortenne, akkor elmagyaraznam neki levezetve, h miert lehetetlen az, amit kovetel, ha pedig igy sem ertene meg, keresnek masik munkahelyet.
2015. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmagyaráztam, hogy ez mennyi ideig tart, és amikor látta, hogy nem lesz gyorsabb, belenyugodott.
2015. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, mondtam neki, hogy a jó munkához idő kell, de nem hatotta meg. Végül feladtam a saját maximalista elveimet, és most már gyorsan, de sz*rul dolgozok. Ezzel meg van elégedve. Hát ha neki így jó, nekem is. Végül is nekem a lényeg a fizu, nem az, hogy hibás-e a meló vagy sem. Ők a mennyiségre mennek, én a minőségre próbáltam, de az nem vált be, úgyhogy mostmár én is a mennyiségre hajtok. A többire meg teszek magasról. Azóta többször dicsértek, hogy milyen ügyes vagyok, milyen jó a statisztikám, már 150%-ot teljesítek naponta. Kész röhej ez a cég!
2015. nov. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!