Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nagyon gáz, ha...

Szerintetek nagyon gáz, ha valaki 27 évesen még csak az első munkahelyén dolgozik?

Figyelt kérdés
6 éve
2015. nov. 10. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
42 évesen az első munkahelyemen dolgozom. Immár 19 éve. Gáz?
2015. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne gáz?

ha megfelelőek a körülmények, a fizetés, a társaság...akkor miért kellene váltani???


22F

2015. nov. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok ismét. Van egy kollégánk, aki már nyugdíjasként járt be, de 85 évesen is aktívan dolgozik. Kapaszkodjatok meg: 1952 óta dolgozik itt. Szoktuk mondani, hogy többségünk még meg sem született, mikor ő már itt dolgozott. Nagyon tisztelem ezért.
2015. nov. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
apukám 1974-től, érettségi óta ugyanott dolgozik... tavalyig még az épület is ugyanaz volt :D szerintem inkább menő, hogy valaki ennyi ideig bírja és a cége is ragaszkodik hozzá.
2015. nov. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
En 7 evig dolgoztam az elso munkahelyemen, aztan 9 eve dolgozom a masodikon, es innen mar nem szandekozom elmenni :)
2015. nov. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmilyen tekintetben nem gáz. Ha azért az első, mert évek óta ott dolgozol, az jó. Ha azért az első munkahelyed, mert eddig tanultál, abban sincs semmi szégyen, mert dolgozol. Én itt vagyok 25 évesen, épp egy hete rúgtak ki, mert lejárt a próbaidő, betanítottam az utódom, aki eddig alkalmiként dolgozott, most őt bejelentik, és felvesznek mellé egy alkalmit, akit betaníthat. A korábbi munkahelyemről akkor rúgtak ki, mikor betöltöttem a 25-öt, mert megszűnt a járulékkedvezmény, amit kaptak rám. Előtte egy nav ellenőrzés alkalmával derült ki, hogy nem voltam bejelentve a munkahelyen, ahol akkor már egy éve dolgoztam.
2015. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A többi kollégák itt sorolják, hogy hol mindenhol dolgoztak már, sokan fiatalabbak mint én, és már nem ez az első munkahelyük.


Utolsó, sajnálom, hogy így alakult, remélem minél előbb találsz egy tisztességes munkahelyet.

2015. nov. 10. 12:03
 8/10 anonim válasza:
A lényeg hogy dolgozol amúgy senkit sem érdekel hogy mikor kezded el.
2015. nov. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdés a gáz, és a mögötte húzódó megfelelési kényszer! Ugyan miért kellene sokadik munkahelyednek lennie akármennyi idősen is?
2015. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha szereted, akkor nincs semmi gond vele, sőt, szerencsés vagy, hisz munkatársaid ezek szerint idáig csak csalódtak és nem sikerült megtalálniuk a tökéletes munkahelyet.


más kérdés persze az, ha olyan helyen vagy 6 éve, ahol nem becsülnek meg, viszont csak azért nem váltassz, mert tudod, hogy másra nem is lennél alkalmas.

2015. nov. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!