Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első-, vagy új munkahelyen...

Első-, vagy új munkahelyen mennyi idő kellett míg belejöttél, és már nem szidott le a főnököd?

Figyelt kérdés
2015. szept. 20. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A főnököm halogatta, de a próbaidő (akkoriban 3 hóap) lejárta előtt szidott le nyíltan, hogy olcsón megszabaduljon tőlem. Más kérdés, hogy én már jóval korábban éreztem, hogy nem onnan fogok nyugdíjba menni.
2015. szept. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Első a próbaidő alatt bármikor indok nélkül felmondhatnak neked, nettó hülyeség amit írtál.
2015. szept. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Na hát ez erősen munkakörfüggő, nem mindegy, hogy lapátolni kell, vagy önállóan megtervezni munkafolyamatokat.

Engem soha egyik munkahelyemen sem szidtak meg, mert amikor még új voltam, akkor nem adtak olyan munkát, amit nem tudtam megoldani, vagy ha mégis, akkor kérdezhettem.

Kb. olyan fél év, mire belejön az ember annyira, hogy ténylegesen számításba lehet venni, és csak ritkán kell kérdezni valamit, a ritkán előforduló dolgokkal kapcsolatban.

Bár egy nyarat sofőrködtem kisteherautón még az elején, hát ott pár nap volt a betanulás...

2015. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én szakmámban évek kellenek ahhoz, hogy az ember kb. normálisan tudjon dolgozni, ezért engem nem nagyon szidnak le, ha valamiben béna vagyok, hanem építő jellegű kritikát kapok, elmondják, hogy mit csinálok rosszul és az miért nem jó, és megmutatják újra és újra, hogy hogyan célszerű csinálni.
2015. szept. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt olyan munkahelyem, ahol a munkám miatt leszidást kaptam volna.
2015. szept. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Építészmérnökként a főnököm szerintem napi szinten leszidhatna, de eddig úgy igazán csak egyszer tette meg. Elmaradt valami, amit meg kellett volna csinálni, de azóta sem volt gond. Igyekszem mindent megcsinálni, amit kér és ennyi. Meg vagyok becsülve annak ellenére is, hogy néha baromságot csinálok.


A betanulás egyébként szerintem nálam is évekbe fog telni, néha még ő is hibázik 10-15 év után és ebben a szakmában folyton tanul újat az ember.

2015. szept. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kettes, te miről beszélsz??
2015. szept. 23. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!