Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti mit reagáltatok volna?

Ti mit reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Ma kaptam egy beszólást a munkahelyemen egy "vevőtől" aki nem vásárolt, mert nem mutatott személyit (dohánybolt). Kifelé menet a következőket mondta "s..pd_le a f.52.m". Remélem értitek, nem engedi sehogy beírni.


Előzmény: Ne haragudj, de így sajnos nem szolgálhatlak ki, szia *kedves mosoly*

A srác egy kb. 16-17 éves kölyök volt, én nő vagyok.


Reagáltam ahogy, de ki hogy reagált volna?


2015. nov. 11. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ignoráltam volna. Kap majd nagyobb pofonokat is az élettől, mint amit én adhattam volna neki. :)
2015. nov. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy "Ez igen"-el elintéztem volna.Kölyök még.Majd az élet jómodorra neveli.
2015. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Itt csikket nem szívunk"
2015. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Haha 3-as, ez nagyon ott volt. :D

Semmit. H..lyékkel nem érdemes vitatkozni. De az orrom alatt biztos elmormoltam volna ezt-azt.

2015. nov. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg jó poén a hármasé, nekem miért nem jut hasonló sose eszembe? :D
2015. nov. 11. 11:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen neveletlen suttyókkal nem kell foglalkozni.


"Csikket nem szívunk"-mekkora beszólás lett volna.


Én személy szerint 22 éves férfi létemre tuti, hogy a bolton kívül megrángattam volna a kis sutyerákot az ilyeneknek nagy a szájuk, de a vicc kategóriába tartoznak. Nem szeretem a neveletlen viselkedést és általában még akkor is eszközölök valamit amikor semmi közöm nincs az egészhez. Egy jól öltözött nem rossz kinézetű, jól nevelt, jó erőnlétben, kellően nagyképű srác vagyok ahhoz, hogy bele merjek kötni az ilyen kis szarzsákokba. :D Sőt egy kisebbel nagyobb esélyem van, mint egy nagydarab munkással szóval még az egómat is felnyomja a fölényeskedés. :D De te ne foglalkozz velük... :D

2015. nov. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most majd begyakorolhatod hármas reakcióját :D
2015. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

# 7

Igény szerint kurzust is indítok trafikosoknak:)

2015. nov. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj, de akkor most várnom, kell hogy megint ilyet szóljon be valami majom :D


Vannak amúgy hasonlók, nem egyedi eset, nekem ennél az esetnél szakadt el a cérna, és életemben először nem hagytam szó nélkül a dolgot :D Csak sajna egyáltalán nem voltam laza és vicces mint a hármas, mert indulattal voltam, pedig milyen jó lett volna :D

2015. nov. 11. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

# 9

Ha ennyire egyensúlyt akarsz teremteni az Erőben, csak vágd hozzá a terméket a vevőhöz. Ugyanezt a reakciót előbb-utóbb megkapod és kiélheted a vágyad:D

2015. nov. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!