Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit reagáltatok volna...

Ti mit reagáltatok volna ebben a helyzetben? Az én helyemben? Másokkal is történt ilyen vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!

Figyelt kérdés

Az öcsém sajnos nem a legjobb környéken jár iskolába és az iskola tele van rézbőrűekkel. Alapvetően ezzel semmi a bajom sincs ,nem vagyok az a tipikus előítéletes tipus.

Mai nap én mentem az öcsémért ilyenkor az iskolának van egy kicsi előtere ahol a szülök várhatnak a gyerekükre. Na én ide belépek nagykabátban és illedelmesen köszönök ahogy azt illik. DE ami ezután jött azt a legmerészebb álmaimban sem gondoltam. Egy roma anyuka megkérdezi: Kislányom terhes vagy? Én olyan mértékben lefagytam ,hogy kellet nekem megy pár másodperces hatás szünet mire rájöttem ,hogy mi is van. Próbáltam menteni a menthetőt és elkezdtem mentegetőzni ,hogy nem csak tele vannak a zsebeim kincsekkel (Metropol ,kesztyűk ,sapka stb.) Erre a válaszra mindenki hatalmas kacagásban tört ki és egyesek látványosan meg is könnyebültek. Én egyszerűen nem tudtam ,hogy ezzel most mi a fenét is akart. Egyszerűen szavakba nem lehet önteni azt az érzést amit akkor éreztem.


Amit érdemes tudni rólam ,hogy 14 éves lány vagyok. És mielőtt leírnátok a kommentekbe. NEM ,NEM VAGYOK TERHES 14 VAGYOK AZ ISTEN SZERELMÉRE. Ti mit tetettek volna ebben a gusztosos kis helyzetben? Mással is történt már ilyen? Nyugodtan hosszan is válaszolhattok :3



2015. febr. 10. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én lehet, hogy azt mondtam volna, hogy igen, és jó lenne leülni.
2015. febr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
azt kellett volna neki mondanod hogy "én nem vagyok egy retek cigány"
2015. febr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is kérdezett ilyet egy dakota kiscsaj, mert télen olyan vastagon voltam beöltözve, hogy kb. michlen babának néztem ki. Mondom nemvagyok terhes, rohadtul fázom és fel vagyok öltözve. Aztán mondta hogy JAAAAAAAA (remélem az értelmi színvonal átment) és ennyiben maradtunk.
2015. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
nevettem volna, es mondtam volna hogy nem... ennyi.
2015. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!