Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életem első munkahelye!...

Életem első munkahelye! Kaphatok pár tanácsot?

Figyelt kérdés
Kedden kezdek életem első munkahelyén, pincérként. Igazábol pincérnek is tanultam.. De csak egy évet. Nyári gyakorlatom volt, de szinte csak ilyen csicskának használtak minket. Nem akarok semmit elrontani. Nagyon meg köszönnék pár jó tanácsot! :)
2015. nov. 13. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj oda és merj kérdezni. Igazából ennyi. Legyél nyitott és jófej mindenkivel.


Ha valamiben bizonytalan vagy, akkor inkább kérdezz rá, minthogy hülyeséget csinálj, igazából csak ennyi tanácsot tudok adni.

2015. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, én is a kérdezést akartam írni. Eleinte lesz sok kérdésed, tedd fel őket mind! Ha valamit elmondtak már, de elfelejtetted, kérdezd meg még egyszer! Sokkal jobb, ha kérdezel és utána a válaszból megtanulod, mit hogy kell csinálni, mintha mész a saját fejed után és esetleg valami hülyeséget csinálsz. Nálunk küldtek már el próbaidős munkatársat pont azért, mert soha nem kérdezett, hanem magától próbált rájönni a dolgokra. De mi nem olyan munkahely vagyunk, ahol erre van idő és/vagy lehetőség, ezért neki egy hét után mennie kellett.
2015. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom mind ket valaszolonak. termeszetesen ment a zold kez. :)) Johetnek meg a tanacsok.
2015. nov. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!