Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért keresnek folyton ennyi...

Miért keresnek folyton ennyi embert a Bajcsy kórházban?

Figyelt kérdés

[link]


Ez folyamatosan bővül aztán lejár a határidő, de még előtte kiteszik az újakat. Előtte október 31 volt a határidő, majd lett november 15-i határidő is, majd 30-a, most meg már van december 15 is.


Mi az oka ennek, hogy folyamatosan ennyi embert fel akarnak venni? Más kórház nem keres ennyi embert folyamatosan. Nem értem.



2015. nov. 17. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert kint van a francban, a periférián, ritkán lakott területen, ki megy oda dolgozni azért a pénzért, ha naponta 2-3 órát utazik ?
2015. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
na és mi van a vidéki kórházakkal???Nem csak budapest létezik, meg nem mindenki a belvárosban lakik...
2015. nov. 17. 20:48
 3/9 A kérdező kommentje:

na meg mennyi hülyeséget kérnek már, ezt nézzétek:


Műkődési engedély (mégis mihez és honnan lehet szerezni, ilyet sztem senki nem csatol)

Kamarai tagság igazolása (hogyan lehet tag lenni ezt se értem, nem hinném hogy bárki csatol ilyet aki oda jelentkezik)

Hozzájáruló nyilatkozat arra vonatkozóan hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatokat a pályázati eljárásokkal összefüggésben kezeljék (ez most komolyan, hogy erről írni kell, ilyennel se találkoztam még. Ezt bárki is megcsinálja)

ezért nincs nekik embereik, ilyen hülyeségeket kérnek, hogy csatoljanak

[link]


ott van az összesnél, egyet belinkeltem

2015. nov. 17. 20:52
 4/9 A kérdező kommentje:
meg érdekes hogy orvost nem is keresnek csak ápolókat meg asszisztenseket...
2015. nov. 17. 20:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Kamarai tagság már évek óta van az ápolónőknél,asszisztenseknél,orvosoknál.A működési engedély az passz,nem tudom mihez kell,de hát ezért kell előtte ugye betelefonálni.

Dolgoztam évekig a Bajcsyban,jó volt,viszont most nem tudom milyen juttatások vannak,mert abban az időben semmi nem volt a fizun kívül.Ahogy látom a belgyogyóra keresnek a legtöbb nővért,nem csodálkozom,nem egy álom osztály.A műtőssegéd,pl egy baromi unalmas,és fárasztó meló,nem csinálnám 1 napig sem.Sajna általában felvesznek oda bárkit aki bevállalj,aztán kiderül,hogy egy rossz alkoholista,és újat kell keresni helyette.A laboros,no az meg nem keres túl sokat,talán ezért is nehéz bárkit is találni.

2015. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ahogy látom,sima áp.női munkára akarnak felsőfokú végzettségű nővéreket.Csak,hogy aki annyit tanult az nem fog elmenni sima osztályos nővérnek,sz@rt pucolni.
2015. nov. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért keresnek ennyi embert mindig, mert brutális a kórház. Próbáltam ott a bel.-en dolgozni,de konkrétan koszos és kaotikus volt. A IV.bel főnővér is most léphetett ki, ismertem őt -nagyon nehéz dolga volt a semmiből várat építeni.
2015. nov. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó asszem veled beszéltem privátban a kórházakról.

Na igen a többinek is igaza van valahol, azonban nem értem, hogy más kórházakban miért nem keresnek ennyi embert. Nem hiszem, hogy ez a kórház sokkal rosszabb lenne a többinél, ez az ami nekem fura

2015. nov. 18. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
A vidéki kórházak is állandóan keresnek munkaerőt.. országos probléma az eü munkaerő hiány. Meg kellene fizetni a dolgozókat, és nem mennének külföldre..
2015. nov. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!