Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti a lelketeket is kidolgozzátok?

Ti a lelketeket is kidolgozzátok?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Fenét!


Ennyiért örüljön a főnök,hogy bemegyek egyáltalán.

2015. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát ja. És szokott piszkálni emiatt?
2015. nov. 18. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem igazán, főleg hogy én szeretek munkába járni. 23 évesen befejeztem az egyetemet, (mérnökinformatikus diplomám van) rá 2 hónapra már Svájcban dolgoztam.


Itt az embernek van jövője. Megbecsülnek, normálisak a kollégák, a főnök nincs elszállva magától, egyszóval jó a légkör. Arról nem is beszélve, hogy nincs az ember halálra dolgoztatva. A cégnél is van pihenőszoba, konditerem és még néhány dolog, hogy ha az ember elfárad, akkor kiengedje a gőzt. Emellett ha hamarabb kell elmennem valamiért, akkor elmehetek, majd pótoljam be, de ennyi. Ja az mellékes, hogy a magyar nettó minimálbér több mint 28-30 szorosát keresem, mindössze 25 évesen!


Ezt mind azért írom le, hogy mindössze egy jó szakma + egy kis bátorság kell, de megéri. Azt bevallom, hogy az első fél év piszok kemény volt, de mostanra beszélem rendesen a nyelvet, rengeteg barátom van, valamennyire befogadtak.

2015. nov. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"Hát ja. És szokott piszkálni emiatt?"


Nem,egy gagyi,pénzmosó plázabutik,ócska göncökkel. Jó ha naponta 1 vevő betér. De legalább 100%-ra be vagyok jelentve és nyugodtan tudok nyelvet tanulni és filmezni.

Mellesleg ő van,hogy 2-3 hónapig!!!! nem jön és nem is telefonál ide.

2015. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
csak lassan ,óvatosan ,dolgozok mint egy teknős nehogy elfáradjak,ha a belemet kidolgoznám akkor is úgyanennyít keresnék.
2015. nov. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy! Senki se köszönné meg.
2015. nov. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az ember kidolgozza a belétől a lelkéig mindenét és akkor közlik, hogy több kéne.
2015. nov. 19. 11:48
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is pénztáros vagyok, ha sokan vannak, van úgy h a belemet is kidolgozom, ha kevesen, viszont nem dolgozom. Ha bejön a fentebbi főnök, azért olyankor is próbálok úgy tenni, mintha. Mondjuk abszolút nem fizetik meg.
2015. nov. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na ezért nem kell kidolgozni a lelkedet. Ha túlbuzgó vagy hozzászoknak és lehet te erődön felül teljesítesz már akkor is, de másoknak ez lesz az alap, a megszokott.


Én is 25 vagyok, normális vezetőséggel megáldva, nem mondom, hogy nem dolgozok sokat, de szeretem a munkámat és a munkahelyemet akkor is, ha anyagilag elviselnék kicsit többet...

2015. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Igen, én már teljesen lelketlen vagyok...
2015. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!