Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire viseli meg a lelketek...

Mennyire viseli meg a lelketeket a munkanélküliség, kilátástalanság?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok, tavaly diplomáztam. 1 éve már lassan, hogy nincs munkám. Próbálkoztam Pesten is. 1 év alatt 3 db interjún voltam, ennyire hívtak be. Végül mindhármat protekciós kapta meg. Hihetetlenül depressziós lettem és keserű,sírással telnek mindennapjaim. Szabályosan fáj a lelkem. Nem gondoltam, hogy ennyire nehéz lesz, ennyire lehetetlen, hogy bárhova felvegyen. 1 éve még életvidám voltam, nevetős. Kerülöm a barátaimat, nincs kedvem senkihez. Nem tudom mi lesz, kiutat sem látok. Van más is, akit ennyire megvisel, és hasonló cipőben jár?
2013. jún. 6. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
engem meg egy halom cég hívogat állásinterjúra de engem meg már az nem érdekel :(
2013. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Eléggé. Nekem ráadásul nehezebb dolgom is van, mivel fémre, vegyszerekre minden egyébre allergiás vagyok, már 3 munkahelyről kellett eljönnöm, mert heteken belül mozdítani nem bírom az ujjaimat.

A férjem szívesen eltart, én nem bírom. Fiatal is vagyok még, 23 éves.

Hónapok óta edzek itthon amennyire csak tudok, úgy döntöttem megpróbálom a honvédséget/rendőrséget. Lassan már csak ebben látom a kiutat, jelenleg ez tartja bennem a lelket.

2013. jún. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy miből diplomáztál?
2013. jún. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Statisztikailag, nagyon megviselő lelkileg a munkanélküliség.
2013. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem már teljesen mindegy lenne, csak vegyenek fel valahova. Andragógiát végeztem+ van egy idegenforgalmi felsőfokú szakképesítésem is. Kezdetben úgy tűnt, hogy rengeteg területre lehet menni az andragógiával(felnőttképzési intézmények, művházak, rendezvényszervező cégek...) Világ életemben rendezvényszervező szerettem volna lenni, ehhez értek. De semmire nem megyek vele. Ha ezt tudom előre szakmát tanultam volna ki. Felsőfokú angol nyelvvizsgám van, középszinten beszélek németül is. Eléggé elkeserít, hogy még tesco pénztárosi munkára se hívnak be. Tényleg mindenhova elküldöm... ruhaboltoktól kezdve, múzeumokon át... de semmi. Nem válogatok. Az irodai munkát is imádnám, van is benne gyakorlatom. Fogalmam sincs mi lesz. Szüleim, párom nyugtatnak, hogy úgyis lesz majd valami. De teljesen pesszimista lettem. Tudom, hogy rengetegen vannak még így, az idő csak telik.
2013. jún. 6. 12:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon megvisel. De sajnos a kétségbeeséstől nem hogy jobb, de rosszabb lesz!
2013. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz: tényleg NAGYON nehéz. Én az utóbbi tíz évben munkahelyet, csak protekcióval tudtam szerezni. Kell a papír, szakmai tapasztalat, de azokból akiknek ez mind megvan, Dunát lehetne rekeszteni, úgyhogy a végén a "valaki-valakijét" veszik majd fel. Többnyire. És a jobb helyekre. Most egy olyan munkahelyen dolgozom, ahol néha napján kapok csak fizetést, de mivel más nincs maradnom kell. Eléggé kilátástalan nekem is, de nem szabad feladni!!!
2013. jún. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!