Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már elegem van a munkámból,...

Már elegem van a munkámból, de szeretem a kollégáimat, ezért nem kerestem mást. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Nagyon stresszes a munkám, és szeretnék már váltani, mást csinálni, ami cégen belül nem lehetséges. A kollégáimmal viszont jó a kapcsolatom, szeretek velük dolgozni, ezért nehezen szánom rá magam a változtatásra. Dolgoztam már rosszindulatú kollégákkal nemegyszer, így tudom, hogy ritka dolog a jó közösség, és nem szeretném otthagyni. Mi lenne a megfelelő döntés?
2015. nov. 20. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok,de már döntöttem.

Egy hét múlva felmondok.A főnökök csesztetnek,zsarolnak,sőt,most 20%-kal csökkentették a bérünket.

Senki kedvéért nem maradnék!

2015. nov. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyan ebben a cipőben járok. A munkámat gyűlölöm undorodom tőle minden napbugyan az, és még a pénz is nagyon kevés. Dehát ottvannak a kollégák nagyon jól elvagyok Velük. Viszont elkell fogadni hogy Magyarországon nagyon kevés a munkalehetőség. Ha nincs protekció akkor sehova nem lehet bejutni.

Azt tanácsolom hogy akkor számolj le ha már van egy másik bitlztos munkahely (ami jobban fizet). Vagy esetleg rakj le egy targonca kezelőit azt sokan keresik

2015. nov. 21. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok,a munkámat szeretem nagyon,de kollegáimat meg nagyon nem,én ezért készülök váltani.Nekem pont egy jó munkahelyi csapat hiányzik,tehát megértem hogy akinek ez megvan,nehézebben vált
2015. nov. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresnék mást. A kollégákkal lehettartani a kapcsolatot továbbra is, de azt nem hagynám, hogy egy sz@r meló miatt stresszeljek.
2015. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!