Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha rendelkezem kisteherautóval...

Ha rendelkezem kisteherautóval akkor hogyan tudnék azzal futár munkát találni?

Figyelt kérdés
Nem éppen pizzafutárkodásra gondoltam mert arra felesleges kisteherautó.

2015. dec. 2. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
attól függ, mit értessz kisteherautó alatt? kis/nagy furgon, dobozos vagy esetleg nyitott platós?
2015. dec. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Dobozosra gondolok. Semmi plató vagy ponyva :)
2015. dec. 3. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

több lehetőség is van.


az egyik az nyilván, hogy önállóan elkezded magad hirdetni pl. újságban, vagy neten, hogy csomagszállítást vagy ilyesmit vállalsz saját autóval. azt, hogy ezt így magánemberként feketén vagy egyéni vállalkozóként teszed, rád bízom.


a másik, egy kicsit előrébb lévő lépcső, timocom-on keresztül nézegeted a fuvarválasztékot, és ha tudsz valamit, elvállalod. nyilván itt már azért fontosabb, ha tiszta céged van.


és végül van a harmadik, az ilyen nagyobb cégek, mint mondjuk a gls(de lehet, hogy pont ő nem) elég gyakran szerződnek alvállalkozókkal. persze nem tudom, ennek mik a feltételei, de szerintem olyanokkal is szóbaállnak, akiknek nincs egy konkrét gépkocsiflottájuk több alkalmazottal.

2015. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Sokat segítettél.
2015. dec. 4. 11:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is akartam csinálni pár éve, akkor nem érte meg.

Nehéz volt állandó fuvart találni, egy ismerősöm is több év hűtőkocsizás után inkább elment szemetes sofőrnek, havi 2 kiló fix jobb, mint a bizonytalan.

Úgy érte volna meg, ha minden áldott nap megy az autó, de ehhez nem volt elég nagy a kapcsolatrendszerem, és nem is lehet azt birni.

Azt gondolom tudod, hogy a szállitmányozó autóknan mások a költségei, mint egy személygk-nak...

Szóval ahogy az előző is irta, inkább körbe kéne kérdezni a befutott nagyobb futárcégeket, hogy vállalkozóival tudnak-e fuvarokat adni neked, és csak utána kéne beruházni a kocsiba.

2015. dec. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!