Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem alkalmaznak futárnak?

Miért nem alkalmaznak futárnak?

Figyelt kérdés

Csomó helyre, legalább 50-re jelentkeztem, meg is vannak a kritériumok, de senki sem hív vissza. Londoni futárkodásról lenne szó, de nem hiszem, hogy ez sokat változtatna. Olyan kisteherautót, a 3.5 tonnásat vezetném szívesen, van jogsim 2 éve és teljesen angol. Akkor mégis mi lehet a baj? Behazudtam, hogy 1 évig dolgoztam futárként, szóval (papíron) tapasztalatom is van.


Lehet, hogy az a baj, hogy 21 vagyok?



2015. jan. 14. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg erősebb a mezőny, mint itthon lenne és jó pár ember már több év tapasztalattal rendelkezik, esetleg Londonban is régóta él.


Azért ne add fel, sok sikert.

2015. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem írtad hova adtad be, de sok helyen alap a saját járgány. Ez megvan?

Meg ha új ember vagy, akkor nincs helyismereted (tudom, gps, de tesznek rá) ami rossz pont.

És ha csak annyit írtál, hogy 1 év tapasztalat, az légből kapottnak tűnik, ha konkrétat írtál, azt le lehet ellenőrizni és bukta.

De London amúgy is olyan hely, ahol túlkínálat van emberből, próbálkozz inkább más városokban.

2015. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ellenőrzik, ezért a Waberer's-t írtam. Az magyar cég, nem fogják leellenőrizni. És már a elegem van, hogy mindenhova kell tapasztalat, de ha a szomszéd turbános paki sem alkalmaz tapasztalat nélkül, akkor mégis hogy a francba szerezzek? :/


Amúgy tudom, hogy sok helyre kérnek saját kocsit, de csak olyanra jelentkeztem, ahol adnak, mármint van céges és azt kell vezetni.


Érdekes módon se a DHL, se a Royal mail, se a Fedex, se a UPSnél nincsen állás most. Az ilyen gumtree.com meg ilyen álláskereső oldalakon jelentkezgettem.

2015. jan. 14. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Te honnan keresel állást? Magyarországról küldözgeted az önéletrajzodat, magyar cím és telefonszám van benne? Mert akkor soha nem fognak hívni, ne is várd.


Ha kint vagy, akkor nincs ötletem....

2015. jan. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 goaus ***** válasza:
100%
21 éves kor miatt szerintem, de ha esetleg jól tippeltek előttem és itthonról próbálkozol, akkor esélytelen.
2015. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Külföldi munkahelyet (Waberer's) mint referenciát nem fogják felhívni talán még akkor sem ha te lennél az egyetlen jelentkezõ. Referenciának olyannak kell lennie, hogy fel tudják hívni és igazolni amit te mondtál. A perfect angolt 21 évesen? Ebbe nem is megyek most bele....


Ha ez nem elég, Fiatalnak nem fognak céges autót adni, pláne ha túljelentkezés van tapasztaltabb emberekbõl.

2015. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Londonban élek, és az angol jól megy. És nem értem miért ne adnának egy 21 évesnek, miben másabb, mint egy 25 pl? 21 évesen akár olyan 2 emeletes piros buszt is alám tennének... bementem direkt megkérdezni, és akkor még magyar jogsim volt, és azt mondták, hogy nyugodtan jelentkezzek, nem baj ha nincs buszos jogsim, elég nekik hogy 21 vagyok és 2 éves a jogsim, ők 1 hónap alatt kiképeznek, adnak is buszos jogosítványt, és még fizetnek is a tréning alatt.


Ezek után nem értem, hogy egy nyamvadt kis 3.5 tonnásat miért nem képesek megengedni nekem...

2015. jan. 15. 18:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok helyen meg azért nem fognak visszahívni mert nem indiai vagy, pakisztáni vagy. (Esetleg valamelyik másik etnikum tagja nem vagy)

A busz más téma, sokszor a részeg egyedek belekötnek a sofõrbe, meg is ruházzák, vagy megkéselik, volt már olyan is hogy tojással dobálták meg mikor kinyitotta a busz ajtaját. Idegileg kész leszel attól a munkától, ezért nem is nyugdíjas állás az sem. Ha Londonban élsz akkor tudod hogy ki az a Chav

2015. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!