Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nem gyanús? Egy vagyonőri...

Ez nem gyanús? Egy vagyonőri cég hamarosan alkalmazni fog, de nincs igazolványom, azt mondta, nem baj. Nem lesz próbaidő, szinte túl jól fizet.

Figyelt kérdés

2015. dec. 4. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Feketén leszel valószínűleg.
2015. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem fognak bejelenteni!


Konkrétan tudom,hogy volt olyan,országos hírű cég,ahol a boltban dolgozó őr nem volt bejelentve és amikor elfogott valakit azt kellett mondania,hogy ő az eladó lány barátja és éppen bejött meglátogatni a csaját és észrevette a lopást ezért közbelépett! MEGALOL!!!!!


Ha jót akarsz magadnak NE vállald a melót!!!!


Egy SÜN.

2015. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha szükséged lesz rá, futás közben megszerzed. Több helyen ez így működik.
2015. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a gáz hogy ellenőrzik rendesen az ilyen cégeket úgy hogy rizikós mert te is megszívod ha lebuktok.
2015. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyanús! Továbbá, próbaidőn kívül szabadság és táppénz se lesz! Csak 300 órák havonta! Azonkívül törvényesen nem vállalhatod a melót, mert úgy kezdődik a vagyonvédelemről szóló törvény, hogy az végezheti a munkát, aki vagyonőr igazolvánnyal rendelkezik! Szóval feketén fogsz dolgozni.
2015. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

# 4

Aha szerinted :D

Nincs olyan vagyonőri munka ahol a munadód(alválakozó) nem csalna lopna valamilyen formában a te károdra!

Még 2 éve őrködtem egy telephelyen, kijött egy nő meg egy férfi, munkaügyi ellenőrök voltak!

Kiderítették hogy nem vagyok bejelentve (amivel amúgy tisztában voltam) és még ők kértek meg hogy kérjem már meg a céget akinek dolgozok hogy jelentsen már be már ők nem tudják elérni és nem tudnak mit kezdeni a céggel XD

Szerinted?!

2015. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérdező te meg vigyázz mert ha nem iratnak veled alá valamilyen szerződést és nem fognak majd kifizetni ingyen dolgoztál nekik mert nem tudsz semmit csinálni!
2015. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg szép lassan göngyölítik fel a hálózatot. Baranyában egy csomó szervező* előzetesben van már.

*Mármint akik szerzik a strómanokat, akik nevén pár hónapig futtatják a kamu munkaerő-kölcsönző céget, ezeken keresztül csalnak az adóval és a járulékokkal.

2015. dec. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, eléggé megegyeznek a vélemények (sajnos)... De már döntöttem, nem vállalom, inkább keresek egy talán rosszabbul fizető, de legális állást.
2015. dec. 7. 06:58
 10/11 anonim ***** válasza:
6-os: ezt mondom. Nem csak a munkáltatót lehet megbüntetni hanem azt is aki feketén dolgozik, tehát ha nem találják a céget akkor mégis kit fognak megbüntetni? Na?
2015. dec. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!